חדשות ווינר

חדשות ווינר
מכבי פתח תקווה תארח את מכבי חיפה למשחק שיסגור את המחזור החמישי. שתי הקבוצות בתקופה טובה ושתיהן ינסו לקחת שלוש נקודות. מי מהן תעשה זאת?
יום שני 26 ספטמבר 2016
מערכת TELESPORT
הזמן של גפלה הולך ואוזל כשהיא שקועה מתחת לקו האדום. במשחק הזה היא יוצאת לאורברו שמפנטזת על סיכוי לא גבוה להגיע לאירופה בעונה שעברה. האם את הקבוצות תחזור לנצח?
יום שני 26 ספטמבר 2016
מערכת TELESPORT
המחזור השישי באנגליה ינעל עם המשחק בין ברנלי שתארח את ווטפורד. המארחת לא ניצחה כבר שלושה משחקים ברציפות בעוד האורחת מגיעה אחרי שני משחקים נהדרים. איך זה יגמר?
יום שני 26 ספטמבר 2016
מערכת TELESPORT
אלאבס השיגה ניצחון אחד העונה והוא התרחש דווקא במגרשה של ברצלונה. במשחק הזה היא תארח את גרנאדה שטרם ניצחה העונה. האם עומר אצילי וחבריו יזכו לראשונה בשלוש נקודות?
יום שני 26 ספטמבר 2016
מערכת TELESPORT
עירוני רמת השרון יוצאת למשחק חוץ אצל הפועל ירושלים בידיעה שניצחון יעלה אותה למקום הראשון. המארחת מתקשה לנצח העונה בכל המסגרות ותקווה להשאיר נקודות בירושלים
יום שני 26 ספטמבר 2016
מערכת TELESPORT
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
ישראל - ליגת העל
20:30
מכבי פתח תקווה
0 : 0
מכבי חיפה
ישראל - ליגה לאומית
19:00
הפועל נצרת עלית
0 : 0
מכבי נתניה
19:00
הפועל ירושלים
0 : 0
עירוני רמת השרון
19:00
מכבי הרצליה
0 : 0
הפועל בני לוד רכבת
אנגליה - פרמייר ליג
22:00
ברנלי
0 : 0
ווטפורד
איטליה - סרייה א'
20:00
קרוטונה
0 : 0
אטאלנטה
22:00
קליארי
0 : 0
סמפדוריה
ספרד - לה ליגה
21:45
אלאבס
0 : 0
גרנאדה
רוסיה - פרמייר-ליג
17:00
אמקאר פרם
0 : 0
קריליה סובטוב סמארה
19:30
רובין קאזאן
0 : 0
טום טומסק
יוון - סופרליג
19:30
א.א.ק. אתונה
0 : 0
היראקליס
ארגנטינה - ליגה ראשונה
הסתיים
לאנוס
0 : 0
אלדוסיוי
הסתיים
בוקה ג'וניורס
4 : 1
קילמס
הסתיים
דפנסה ג'סטיסיה
3 : 3
ריבר פלייט
דנמרק - ליגה ראשונה
20:00
סילקבורג
0 : 0
אלבורג
רומניה - ליגה ראשונה
18:00
קלוז'
0 : 0
גז מתאן מדיאש
20:30
אסטרה ג'ורג'יו
0 : 0
יאסי
פולין - ליגה ראשונה
19:00
פיאסט גליביצה
0 : 0
שלאסק וורוצלאב
קפריסין - ליגה ראשונה
19:00
ארמיס ארדיפו
0 : 0
אתניקוס אקנאס
איטליה - סרייה ב'
21:30
פרוג'יה
0 : 0
ספאל
ארה"ב - MLS
הסתיים
קולומבוס קרו
2 : 0
ניו אינגלנד רבולושן
בלארוס - פרמייר ליג
16:30
סלביה מוזיר
0 : 0
בלשינה בוברויסק
19:00
פ.ק גורודיה
0 : 0
דינמו ברסט
ברזיל - סרייה א
הסתיים
אתלטיקו מיניירו
3 : 1
אינטרנסיונאל
שבדיה - ליגה ראשונה
20:00
נורקופינג
0 : 0
דיורגארדן
20:00
סונדסבאל
0 : 0
האקן
20:00
גטבורג
0 : 0
אוסטרסונדס
20:00
פלקנברג
0 : 0
האמרבי
20:00
אורברו
0 : 0
גפלה
צרפת - ליגה שנייה
21:30
ברסט
0 : 0
ריימס
גרמניה - בונדסליגה 2
21:15
אוניון ברלין
0 : 0
סט. פאולי
פינלנד - ליגה ראשונה
18:30
להאטי
0 : 0
הלסינקי איי.אף.קיי
18:30
אינטר טורקו
0 : 0
וי.פי.אס
נורבגיה - ליגה ראשונה
20:00
סטאבק
0 : 0
בודו גלימט
טורקיה - סופרליג
20:00
אדאנאספור
0 : 0
אלניאספור
הולנד - ליגה שנייה
21:00
יונג אייאקס
0 : 0
אוס
21:00
יונג איינדהובן
0 : 0
פורטונה סיטארד
פורטוגל - ליגת העל
22:00
בלנשש
0 : 0
ארוקה
שבדיה - ליגה שלישית מחוז דרום
20:00
פרספה בירליק
0 : 0
לנדסקרונה
יפן - ליגה שנייה
הסתיים
קונסדולה סאפורו
3 : 2
מצ'ידה זלביה
קוסטה ריקה - אפרטורה
הסתיים
אגילאס גוואנאקסטקאס
0 : 1
אלחואלנסה
בוליביה - אפרטורה
הסתיים
נסיונל פוטוסי
3 : 1
ספורט בויס וורנס
הסתיים
אוריינטה פטרולרו
3 : 1
בלומינג
אורוגוואי - אפרטורה
הסתיים
חובנטוד דה לאס פידראס
1 : 0
פניארול
שוויץ - צ'אלנג' ליג
20:45
ווינטרטור
0 : 0
סרבט ז'נבה
טורקיה - ליגה שנייה
19:00
מאניסאספור
0 : 0
גוזטפה
19:00
אלטינורדו
0 : 0
מלאטייספור
19:00
גאזיאנטפ
0 : 0
סיבאספור
נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 1
18:00
פולו
0 : 0
טרומסו ב'
נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 3
19:00
ולרנגה ב'
0 : 0
נסט סטורה
נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 4
19:00
אוד ב'
0 : 0
פלקרוי
20:00
סטרומסגודסט ב'
0 : 0
מוס
21:15
אסקר
0 : 0
טונסברג אף. קיי
אקוודור - קלאוסרה
הסתיים
אמלק
2 : 1
אינדפנדיינטה דל ואיה
הסתיים
ריבר פלייט אקוודור
2 : 1
פוארזו אמרייה אס. סי
רוסיה - ליגה ראשונה
הסתיים
לוך אנרגיה
0 : 0
ספרטק מוסקבה ב'
בוטל
וולגה
0 : 0
חימקי
15:30
יניסיי קראסנויארסק
0 : 0
מורדוביה
17:00
טיומן
0 : 0
קובאן
18:00
וולגר
0 : 0
ספרטק טאמבוב
18:00
נפטחימיק
0 : 0
סוקול סרטוב
18:30
ספרטק נלצ'יק
0 : 0
טוסנו
18:30
שיניק ירוסלבל
0 : 0
פאקל
19:00
זניט סט. פטרסבורג ב'
0 : 0
חאברובסק
19:30
דינמו מוסקבה
0 : 0
סיביר נובוסיבירסק
20:00
באלטיקה
0 : 0
חימקי
סינגפור - סופר ליג
15:15
ברוניי די פי אם אם
0 : 0
קורטס יאנג ליונס
ארגנטינה - פרימרה ב'
נדחה
ארגנטינוס ג`וניורס
0 : 0
אתלטיקו פאראנה
ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו
20:05
קולגיאלס
0 : 0
דפורטיבו מורון
קולומביה - פרמייר א' קלאוסרה
הסתיים
אליאנזה פטרולרה
0 : 1
סנטה פה
הסתיים
דפורטיבו קאלי
1 : 1
דפורטיבו פאסטו
הסתיים
בויאקה צ'יקו
2 : 2
ג'וניור
איטליה - ליגה שלישית. בית ב'
21:45
רג'יאנה
0 : 0
סודטירול
מקסיקו - אפרטורה
הסתיים
סנטוס לגונה
1 : 2
טיחואנה
צ'ילה - אפרטורה
הסתיים
אוניברסיטאד דה צ'ילה
1 : 0
פלסטינו
הסתיים
אוניון אספניולה
3 : 1
דפורטס איקיקה
שבדיה - ליגה שנייה
20:00
סיריוס
0 : 0
אטבידברג
20:00
סיריאנסקה
0 : 0
אנגלהולמס
20:00
פריי
0 : 0
וארברג
פרגוואי - קלאוסרה
הסתיים
אולימפיה אסונסיון
4 : 1
ספורטיבו לוקואניו
הסתיים
רוביו נו
0 : 2
גווארני
רוסיה - שלישית. מרכז
18:00
אנרגומאש בלגורוד
0 : 0
זניט פנזה
רוסיה - שלישית. דרום
15:30
לגיון דינמו
0 : 0
אנגושט נזראן
17:00
אפיפס אפיפסקי
0 : 0
קובאן קראסנודר ב'
רוסיה - שלישית. וולגה
16:00
נוסטה
0 : 0
זניט אייזבסק
18:00
קאמאז
0 : 0
דינמו קירוב
18:00
סייזראן 2003
0 : 0
חליאבינסק
19:00
וולגה אולימפיק ניז'ני
0 : 0
לאדה טוגליאטי
רוסיה - שלישית. מערב
16:00
פסקוב
0 : 0
וולגה טבר
17:00
סולריס מוסקבה
0 : 0
דומודדבו מוסקבה
ונצואלה - ליגה ראשונה
הסתיים
פ.צ זאמורה
0 : 1
קאראבובו
ארה"ב - NWSL. ליגת הכדורגל לנשים - נשים
הסתיים
סקיי בלו
1 : 3
פורטלנד ת'ורנס
הסתיים
יוסטון דאש
2 : 3
סיאטל ריין
גולל מטה

על המגרש

וידאו

טלספורט בפייסבוק

פורום

לייבגיימז
 
8
מנויי קו הזהב יודעים ומרוויחים בענק!
רוצים גם אתם להגדיל את
סיכויי הזכייה?
או השאירו שם ומספר טלפון ונציג
יחזור אליכם
שם:
טלפון:
מסלול: