עם שרף אנחנו קבוצה שונה

כך נשמע מרקוס פייזר, המצטיין בניצחון המשכנע של מכבי ת"א על מלאגה. שרף: "כשבאתי ביום הראשון ואמרתי שהשחקנים צריכים להילחם על הגופיה, אמרו שאני 'אולד פאשן' ורס"ר"

יום שישי 11 ינואר 2008
שלמה חסיד

כהרגלה, מכבי תל אביב ערכה  מסיבת עיתונאים לאחר הניצחון על מלאגה בתוצאה 68:87 במסגרת המחזור ה-11 ביורוליג.

מאמן הצהובים, צביקה שרף, אמר במהלך מסיבת העיתונאים: "ההגנה שלנו הביאה לזה שהיו להם 15 איבודים מול 4 בלבד שלנו. שיחקנו טוב בהגנה והחזקנו אותם על כמות נקודות נמוכה". 

"בהתקפה שיחקנו בסדר, יש לנו עוד מה לשפר בה. הגענו ליותר מצבים מהם ליד הסל. היו לנו הזדמנויות לעבור את 23 הנקודות, אבל זה היה מעט יומרני וחצוף לחשוב על זה".

"אני מרוצה מהניצחון ומההשקעה של השחקנים, אנחנו מסתכלים קדימה. גם בליגה אנחנו צריכים להיות בכוחות חזקים יותר, מול ראשל"צ ביום א' וגם מול ציבונה זאגרב ביום ה' כי אנחנו נלחמים על המקומות הראשונים בבית".

"כשאני באתי ביום הראשון ואמרתי שצריך להילחם על הגופיה אמרו שאני 'אולד פאשן' ורס"ר, אבל במגרש זה מה שמדבר. יש לנו ספסל רחב ולא תמיד ניתן לתת לכולם לשחק. לא רציתי לסכן את ניקולה במשחק כזה, אולי ביום ראשון הוא ישחק מול ראשל"צ".

מרקוס פייזר, המצטיין במשחק הערב אמר בסיומו: "עם צביקה שרף אנחנו קבוצה שונה לחלוטין, ולדעתי אנחנו נגיע לפיינר פור. ההתלהבות של הקהל גורמת לנו לתת מעצמנו הרבה יותר. אנחנו קבוצה שונה היום, כל השחקנים נלחמים ונותנים את הכל. מכבי היא קבוצה ברמה גבוהה מאוד שמשחקת כדורסל יפה מאוד, וכל הקרדיט הוא לצביקה על העבודה הגדולה שהוא עושה".

וונטיגו קאמינגס: "עבר עלינו שבוע מאוד קשה. עדיין לא התאוששתי ממה שקרה, רצות מחשבות וזה לא קל. אבל זה לא השפיע על היכולת שלנו היום. שיחקנו מצוין. חבל שלא עשינו את ההפרש שאנחנו רוצים, אבל לא צריך להיות חזירים. אני חושב שכולם יכולים ללכת הביתה מרוצים. היה ערב כדורסל גדול, ונקווה לעוד ניצחונות כאלה".

עומרי כספי: "אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה. אנחנו נראים טוב ומקווים להמשיך בדרך הנכונה ובקצב הזה".

יותם הלפרין: "נלחמנו היום על כדור, הצגנו משחק לחימה טוב. ההגנה היא המפתח שלנו מהמשחק מול פילזן. עשינו את זה בצורה טובה, למרות שהיו כמה סלים שהיינו יכולים להמנע מהם. מגיעות ברכות לצוות המקצועי על הניצחון".

דייויד פדרמן: "לכל אורך התקופה אמרנו שאנחנו מאמינים שהכישרון ישנו, והבעיה היתה שהקבוצה לא התחברה. לא היתה נשמה ולא היה רצון לקפוץ על הפרקט ולתת את הכל. ראינו היום את בלות'נטל קופץ על הפרקט, זה כמעט כמו סוף העולם. כולם נתנו את מה שהם יכולים, וזה עובד. אני רוצה לראות כדורסל טוב ואת הקהל נהנה".

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק