אשתה מהבאר, עם שחר

מאזן גנאיים, יו"ר בני-סכנין, מתייחס לאפשרות שמאור בוזגלו ישוב לחיפה. "שחר עוד לא פנה אלי. אבל אני מבטיח שאשתה איתו מים מהבאר, ויהיה בסדר"

יום חמישי 17 ינואר 2008
אשר גולדברג
יעקב שחר, נשיא מכבי חיפה, ממתין לתוצאות המחזור הקרוב לאחרי המשחק של קבוצתו מול הפועל כפ"ס. שחר גם ממתין למשחקה של בית"ר י"ם נגד מ.ס. אשדוד, כדי להחליט אם להוביל מהלך מול בני-סכנין, להחזרתו של מאור בוזגלו.

שחר אישר שבכוונתו לפנות ליו"ר בני-סכנין, מאזן גנאיים, ולבצע מהלך של חילופי שחקנים. כזכור, בוזגלו מושאל עד סיום העונה ולאחר מכן חוזר מסכנין למכבי חיפה.

מאזן גנאיים אמר: "יעקב שחר, נכון לעכשיו, עדיין לא פנה אלינו ולא דיבר איתי. הכול עובר בינתיים דרך התקשורת שעושה רעש. מאור בוזגלו שחקן שלנו עד סיום העונה, ואין טעם לדבר על המהלך כששחר שלא הוציא עדיין מילה. ישנם יחסים נפלאים ביני לבין יעקב שחר ומכבי חיפה. אין ספק שאם תהיה פניה של שחר, הדברים יהיו ברוח טובה ובהבנות ידידותיות. אני מבטיח שאשתה עם שחר מים מהבאר, הכול פתוח ואפשרי. 

בכיר במכבי חיפה: "אם ננצח את הפועל כפ"ס, שאיפות האליפות שלנו יתרחבו. אין ספק שמאור בוזגלו בקישור, יחד עם חזרתם של מסיללה ופנטיני, יכולה להפוך את מכבי חיפה למועמדת לתואר האליפות". 

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק