שימו לב לשמואל קוזקין

המנהיג הבא של בית"ר ירושלים, שמואליק קוזקין, יקיים היום הופעת בכורה בבוגרים כמגן ימני. קוזקין ידחוק את דור הוותיקים בקרוב מאוד ואולי אפילו עוד העונה

שבת 08 מרץ 2008
אשר גולדברג
שמואל קוזקין יקיים הערב הופעת בכורה בהרכב הפותח של בית"ר ירושלים. קוזקין ישחק כמגן ימני בעמדה של הצ'יליאני המוצהב כריסטיאן אלברז. הכישרון הצעיר יכול לשחק בכל עמדה בקו האחורי, החל משתי עמדות המגן, הבלם והקישור האחורי.

קוזקין, שנמנה על סגל הנבחרת הצעירה של גיא לוי, דומה במראהו החיצוני לסרגיי טרטיאק ורבים חושבים שישנו דמיון רב גם בביצועים על כר הדשא ובסגנון המשחק.

השחקן הצעיר מקבוצת הנוער הדאבליסטית של גיא עזורי, עשה התקדמות גדולה מאוד בשנתיים האחרונות והוא אף אחד מחביביו של יו"ר הקבוצה הבוגרת אלי ארזי, שאינו מחמיץ אף משחק של קבוצת הנוער.

אגב, יוסי מזרחי שאימן את בית"ר ירושלים בעונה שעברה המליץ כבר אז לקדם את קוזקין לקבוצה הבוגרת.

שחקן בבית"ר ירושלים: "אין ספק שקוזקין ראוי כבר עכשיו לשחק בהרכב הפותח ולא פחות מכך. ליצחק שום אין אומץ להזיז את אלברז, גרשון, זיו , בנאדו או בן יוסף מההרכב עבור קוזקין הצעיר וזה לא הוגן מבחינה מקצועית. אין לי ספק שקוזקין נוהג נכון כשאינו לוחץ על שום ושפיגל. הם לא יוכלו להתעלם ממנו. כדאי לכולם לעקוב אחריו כבר בקרית אליעזר". 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק