מכבי תא מאחדת את אוהדיה

בהנהלת מכבי תל אביב בכדורגל רצון לאחד את כל אירגוני האוהדים ולהפסיק את הפילוג שנוצר ביציעים וחוזר על עצמו במהלך משחקי הקבוצה

יום רביעי 02 אפריל 2008
אשר גולדברג

 במכבי תל אביב מבקשים לאחד את כל חוגי האוהדים ולהקים גוף אחד ענק שיהיה תחת קורת מכבי תל אביב. ארגון שיהיה דומה לזה שהקים דורון ג'מצ'י בקבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב, אירגון הלב הצהוב.

במכבי תל אביב כדורגל כבר נערכים לעונה הבאה. חלק המרכזי בתכניות יהיה איחוד קבוצות האוהדים המפוזרות והמחולקות לאירגון גג אחד שיתמוך וידחוף את המועדון, כמו בקבוצות הגדולות באירופה, בדרך של מכבי תל אביב לתארים והשתתפות במפעלים האירופאים.

מבדיקה ראשונה עולה כי אוהדים רבים מוכנים לפרק את האירגונים הקטנים ולהיות אירגון משמעותי שיורגש בכל כוחו ועוצמתו במשחקי הקבוצה בבית ובחוץ, גוף שיתמוך בקבוצה ולא כמו עכשיו כאשר ישנים גופים רבים ושונים שכולם אוהדים את הקבוצה אך פועלים בדרכים שונות ויוצרים פילוג.

במכבי תל אביב מאמינים שגוף אוהדים כזה יהיה עוצמתי ולפחות 12,000 מנוים ימכרו בעונה הבאה למשחקי הקבוצה. הנושא יקבל תאוצה כבר בשבועות הקרובים, שכבר עכשיו ברור שאביב בושינסקי ועוזי שעיה תומכים באוהדים ורוצים לאחד אותם. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק