אי אפשר לחזור נגדם

גמר היורוליג: מאמנה של מכבי ת"א, צביקה שרף, התייחס להגנה האדירה של צסק"א שסיכלה את ההתקפה של הצהובים: אני עצוב. שארפ: זה לא הלילה שלנו. ניקולה: מברך אותם

יום שני 05 מאי 2008
שלמה חסיד שליח TELESPORT למדריד

מכבי תל אביב נכשלה במעמד הגמר ונכנעה 91:77 מול אטורה מסינה וצסק"א מוסקבה. כעת לצהובים נותר להשיג את האליפות בליגת ווינר.

צביקה שרף, שנכנע למסינה: "אני עצוב, הפסדנו בגמר. עם כל זה עשינו דרך ארוכה וטובה. ניסינו לעשות את כל מה שיכלנו. הרבע השלישי שלנו היה לא טוב,אם נותנים להם את זה, אי אפשר לחזור נגדם. לא הצלחנו בהתקפה לעשות סלים, וויל ביינום עשה עבודה מקסימלית. יש לצסק"א הגנה יוצאת מהכלל".

ניקולה וויצ'יץ', שנכנע לגבוהים של צסק"א: "הם קבוצה אדירה ויותר טובה, אני רק מברך אותם. ניסיתי לעשות יותר, היה לי קשה, זה לא הספיק. זה היה קשה, אני מאוד גאה בקבוצה הזאת, מאיפה שהגענו. אני לא יודע אם זה המשחק האחרון שלי במכבי".

דרק שארפ, שלא הצטיין כמו בחצי הגמר אמר בסיום: "הם שיחקו טוב מאוד, קלעו מכל מצב וזה הגיע להם. האמנו שננצח, אבל זה לא הספיק. זה לא היה הלילה שלנו, נחזור להלחם מחר". 

ליאור אליהו, אמר לאחר המשחק: "מחצית ראשונה טובה שלנו, מחצית שנייה שיחקנו לידיים שלהם. זרקנו המון שלשות, יותר מדי. האמנו, עשינו דרך יפה באירופה, פתאום שמגיעים משחק אחד לפני גמר הגביע, רואים את הגביע, אבל זה לא ההיה קל". 

עומרי כספי, שקיבל קרדיט גדול בגמר: "היה קשה. נצטרך ללמוד מזה, נתחזק מזה, עשינו דרך טובה. נצא מזה חזקים". 

אסטבן באטיסטה, שהצטיין בשורות מכבי: "אף אחד לא אוהב להפסיד את הגמר, אנחנו מאוד מאוכזבים. הם קבוצה אדירה, הם שיחקו מצויין".

טרנס מוריס: "היה לנו הרבה איבודי כדור. ידענו מהתחלה שהם קבוצת התקפה טובה, הם שיחקו מאוד אגרסיבי. ההגנה שלהם לא משתנה, הם מכונה משומנת".

וונטיגו קאמינגס, שהיה מאוד מאוכזב בסיום: "חשבנו שנוכל לנצח את המשחק, אבל אסור לעשות מולם טעויות, הם מענישים ישר. ניסינו מולם לא מעט צורות של הגנות, אבל זה היה לא פשוט. הביטחון שלהם היה בשמיים". 

וויל ביינום: "הלילה הם היו הרבה יותר טובים. ברבע האחרון היה קשה לעצור אותנו. אי אפשר לרדוף אחרי צסק"א רוב המשחק".

רענן כץ: "הקבוצה הכי טובה ניצחה היום. פיספסנו שלוש זריקות מתחת לסל, היה קשה וזה לא פשוט. צריך להוציא כסף בחוכמה". 

מוני פאנן, מנהל מכבי תל אביב: "הרגשה קשה מאוד. אני חושב שסך הכל אפשר מאוד להחמיא לחבר'ה, שהם רצו את המשחק. ליבי לאוהדים בארץ ולכל האוהדים בכל מקום. חבל שלא הצלחתי להביא את הגביע לארץ".

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק