ביתר תוקפת את אלון יפת

מתקפה מילולית ענקית של בית"ר ירושלים נגד אלון יפת. בין האמירות נגדו: "יפת מאמין שבאים לראות אותו, כולו רעש וצלצולים. את בית"ר ירושלים הוא כבר לא ישפוט"

יום שני 29 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
מתקפה מילולית קשה וחריפה ביותר של שחקני ומנהלי בית"ר ירושלים בסיום המשחק בטדי, נגד שופט המשחק, אלון יפת. בבית"ר ירושלים טוענים כי תצוגת השיפוט הכושלת של אלון יפת וההחלטות שקיבל, הם אלו שהרסו לקבוצה ניצחון על מכבי חיפה.

השיא היה השריקה של השופט לפנדל שני מוצדק, אותו ביטל אחרי סימון של הקוון קרסיקוב. שחקן בית"ר, מיכאל זנדברג, נשבע בסיום כי הוכשל בתוך רחבת ה-16.

בבית"ר ירושלים יפנו לאיגוד השופטים וידרשו שלא לשלוח העונה את אלון יפת ולא לשבצו במשחקי הקבוצה. "אלון יפת מאמין כי אלפי הצופים באים למגרשים לראות אותו ולפאר את גינוני השריקות שלו ומשיכת המרפקים לאחור. כולו רעש וצלצולים, אחד שצריך להחזיר למציאות".

בבית"ר טוענים כי רוב השריקות של יפת הלכו נגד קבוצתם ועצרו את המשחק השוטף. טענות יש לבית"ר ירושלים גם להרחקות השחקנים של שתי הקבוצות, בעקבות אירועי דחיפה שאפשר וצריך להתעלם מהם".

אפילו מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, טען בסיום שאלון יפת היה חייב להפעיל יותר שיקול דעת. נושא השיפוט שהוגדר כחלש, יועלה לדיון בוועדה המקצועית של איגוד השופטים.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק