משחק המומנטום

באיירן מינכן וחימקי מוסקבה ניצחו את ארבעת המשחקים האחרונים שלהן ביורוקאפ. הערב הן ייפגשו ראש בראש במטרה להשיג ניצחון חשוב לקראת המשך הדרך

יום רביעי 11 ינואר 2017
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק מספר 137 בטופס בין באיירן מינכן לבין חימקי מוסקבה, עם יתרון של 0.5 נקודות לחימקי, במסגרת המחזור השני בבית ו' ביורוקאפ במסגרת הטוב 16. המשחק ניתן להימור סינגל.

באיירן עם שלושה ניצחונות רצופים, כולל על אולם במחזור הפתיחה של השלב והיא במומנטום נהדר לקראת המשחקים החשובים הללו. היא הפסידה רק משחק בית אחד משבעת האחרונים שלה והיא תנסה להמשיך במומנטום גם מול הרוסים החזקים. דווין בוקר בולט בבאיירן עם 12.8 נקודות ו-6.4 ריבאונד, כשניק ג׳ונסון קולע 11.5 נקודות לערב ומקס קלבר קולע 10 נקודות ומוריד 7.1 ריבאונד בממוצע.

מנגד, חימקי תגיע למשחק אחרי הפסד מאכזב לזניט בליגה המזרח אירופית, אך היא ניצחה במחזור הראשון במפעל את לייטקבליס בבית. הקבוצה לא יציבה העונה, אך היא תנסה לגנוב ניצחון חוץ כדי להשיג יתרון חשוב להמשך. אלכסיי שווד, הקלע השלישי בטיבו במפעל, מוביל את חימקי עם 19.7 נקודות, ו-4.3 אסיסטים, כשג׳ייקוב פולן קולע 11.2 נקודות למשחק, וסרגיי מוניה קולע 10.8 ומוריד 5.1 ריבאונדים בממוצע.

באיירן ניצחה את שני המשחקים מול חימקי בשנה שעברה ביורוליג. לחימקי ההתקפה השנייה בטיבה במפעל עם 90.7 נקודות לערב, אבל באיירן מציגה את ההגנה הטובה במפעל שסופגת רק 71.1 נקודות למשחק. באיירן מוסרת 18.1 אסיסטים למשחק, אבל חימקי מייצרת 20.9 אסיסטים למשחק. באיירן השניה במפעל בריבאונד עם 38.9 למשחק, שתי הקבוצות ניצחו בארבעת המשחקים האחרונים שלהן במפעל, וצפוי משחק ענק.

הליין לא רלוונטי ומדובר בשתי קבוצות שוות. הבית של באיירן יהווה את ההבדל כאן, והיא תשיג את הניצחון.

ההימור שלנו הוא 1 על באיירן מינכן ביחס של 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9