עסקים כרגיל: עוד פגיעה בזהב

מקצועני קו הזהב של TELESPORT פגעו אמש בניצחון הגדול של ונטספילס על ליון והערב הם מגישים לכם עוד שני באנקרים נהדרים ביחס גבוה

יום רביעי 11 ינואר 2017
מערכת TELESPORT
מקצועני קו הזהב של TELESPORT מגישים היום (רביעי) המלצה מצוינת למשחק כדורגל הניתן להימור סינגל.

המקצוענים שלנו נמצאים בכושר מצוין כשחזו אתמול את הניצחון הגדול של ונטספילס על ליון ושלשום את ה-79:97 של ברשיה על פיסטויה וה-2:2 המרשים של ריו אווה מול צ'אבס. שני משחקים ביחסים גדולים ומרשימים. עוד קודם, נתפס המשחק בו מילאנו עמדה בליין מול פנרבחצ'ה אולקר. באמצע השבוע הם חזו את העובדה שאריס סלוניקי הפסידה בהפרש של נקודה אחת מול בנביט. אריס אף קיבלה יתרון של 6.5 נקודות.

הם חזו השבוע את הניצחון הענק של דראושאפקה על גלאטסראיי ואת הניצחון של מכבי אשדוד על מכבי חיפה. בנוסף, גם הניצחון של קאזאן על ז'לגיריס קובנה ושל של אולימפיאקוס על פנרבחצ'ה ואת התיקו של מלסונגן עם פלנסבורג בכדוריד, כשהליין היה עם פלנסבורג. בנוסף, הם פגעו בניצחון הגדול של ברנסלי על בלקבורן ובתבוסה הענקית שהנחילה עירוני נהריה לגליל/גלבוע שימו לב למספר החדש. להתקשרות ושמיעת ההמלצות החדשות:

072-2454626

אפשרות נוספת

שימו לב למספר החדש. להתקשרות ושמיעת ההמלצות החדשות:

1901-729640עלות השיחה: 9.90 ₪ לדקה

אז איך אנחנו ממליצים? בכל יום, מספר תחקירנים בוחנים את כל המשחקים אשר ייערכו בטווח של 24 עד 48 השעות הקרובות. צוות תחקירנים מיומן מחליט על ארבעה עד חמישה משחקים טובים במיוחד להימור ומכין לכל משחק דו"ח משחק מיוחד ובו לא מעט פרטים על הקבוצות המשתתפות.

אנו בוחנים כמובן את היכולות של שחקני שתי הקבוצות במשחקי בית ומשחקי חוץ, את תנאי המגרש, את כל נושא הסטטיסטיקה, ההיסטוריה, שיטות המשחק, המאמנים ועוד. בנוסף, אנו בודקים את תנאי מזג האוויר במקום, את יכולת השחקנים לפי תקופה ועוד נתונים רבים נוספים.

לאחר מכן, אנו בוחנים אתרי הימורים בעולם. משווים יחסים וחשוב מכל, שינויי יחסים בעולם. צוות התחקירנים שלנו קורא כלי תקשורת בארץ ובחו"ל ומגיע למידע פנים על המשחקים באמצעות קריאה בפורומים שונים וכדומה.

כל הנתונים שנאספו מועברים לשני מומחים מיוחדים. השניים עוסקים בהימורי ספורט קרוב ל-20 שנים והם בוחנים שוב את הנתונים שהגיעו אליהם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9