'ביתר והאוהדים לא מעניינים'

ארקדי גאידמק אוכל את עצמו, האיש מסתגר בביתו ובשיחה עם טלספורט אמר: "שאיש לא ידבר בשמי, בית"ר והאוהדים - לא מעניינים אותי, מי הם בכלל?"

יום שני 17 נובמבר 2008
אשר גולדברג

בית"ר ירושלים תקיים הערב (שני) את משחק ההשלמה נגד מכבי נתניה באיצטדיון ה'קופסא'. בקבוצה מאמינים שאפשר לנצח בחוץ ולחזור למאבק האליפות.

המשחק יתקיים כשברקע חוסר הודאות בנושא ארקדי גאידמק והשמועות הרבות הסובבות את המועדון בנושא עזיבתו, המשך דרכו או מינויים חדשים, שהוא אמור להנחית בימים הקרובים. גאידמק לא יגיע למשחק הערב והוא אינו שומר על קשר עם ראשי הקבוצה.

גאידמק אמר ל-TELESPORT: "שאף אחד לא ידבר בשמי. אף אחד אינו רשאי לדבר או לעשות פעולות בשמי רק אני אקבע ובשלב זה אני לא אומר כלום. אני לא קורא ולא איכפת לי מה אומרים גורמים שונים ומה הם כותבים. הכל תלוי רק בי".

אתה מרגיש פגוע מבית"ר והאוהדים?

"מה אכפת לי מהם? מה הם מעניינים? אני לא צריך אותם, הם צריכים אותי. בית"ר והאוהדים לא מעניינים אותי יותר, מי הם בכלל?". "המשחק לא חשוב, הדברים שנתתי להם הם החשובים, אני החשוב, לא האוהדים."

גאידמק סרב לדבר על מינויו העתידי של מאיר פניג'ל או על כל נושא הקשור לבחירות ולתבוסה שספגה מפלגתו 'צדק חברתי'.

לפחות 3000 אוהדים של בית"ר ירושלים צפויים הערב בקופסא, כשמספר שחקנים כמו דרק בואטנג, אבירם ברוכיאן וברק יצחקי יהיו תחת מעקב של קבוצות אירופאיות שונות, אבל הסיכויים שהם יעזבו כבר בינואר קלושים. 

במכבי נתניה לא מתכוונים להכין קבלת פנים לראובן עטר, המאמן שאימן בקבוצה בשנים האחרונות. 


הידיעה פורסמה לראשונה בתאריך 17.11.2008 בשעה 01:00

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק