אבו חצירה תמורת טוטו ?

בהפועל פ"ת שוקלים להעביר עוד העונה את מלך השערים שלהם לשורות האלופה, תמורת טוטו תמוז ואלירן דנין. אבו חצירה מושעה מהמשחק בשבת מול מכבי נתניה

יום רביעי 03 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
 בהפועל פ"ת מתכוננים למשחק החשוב בשבת מול קבוצת הצמרת של מכבי נתניה. פ"ת, שמארחת משחק בית שלישי ברציפות, תנסה לחבר לראשונה העונה שני ניצחונות רצופים, אולם זה יהיה קשה מאוד לאור היריבה החזקה והעובדה שהיא תחסר את שני החלוצים המובילים שלה, שמעון אבו חצירה המושעה ופטי נימבה הפצוע.

אבו חצירה כזכור ספג קנס כספי מהקבוצה וכן הושעה מהמשחק מול מכבי נתניה, בשל התנהגותו במשחק האחרון מול הפועל ק"ש. פטי נימבה פצוע בבירכו וייעדר תקופה ארוכה.

בינתיים מתבשל מהלך בהפועל פ"ת להעברתו של מלך שערי הליגה שמעון אבו חצירה לבית"ר, תמורת טוטו תמוז ואלירן דנין.

טוטו תמוז הוא אחד השחקנים שבית"ר צפוייה לשחרר בקרוב ופ"ת, בשורותיה הוא גדל והצטיין מעוניינת בו. כרגע המהלך בחיתוליו אבל אם יבשיל, המלאבסים ידרשו גם את אלירן דנין תמורת אבו חצירה.

תמוז פרץ במדי פ"ת וכבש בעונתו האחרונה בקבוצה 12 שערים. הוא נמכר לבית"ר ירושלים והצטיין בעונתו הראשונה בבירה, אולם מאז חלה דעיכה ביכולתו ובבית"ר מאוכזבים ממנו.

מי שצפויים לפתוח בחוד הקבוצה ביום שבת הם אחמד קאסום, שחזר לתחייה וכבש שער במשחק האחרון מול ק"ש ועמנואל בניאני, שעדיין מחפש שער בכורה בקבוצה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק