טרייד מעורר תיאבון

טרייד גדול ב-NBA: סטיב קאר וטרי פורטר קיבלו את ג'ייסון ריצ'רדסון, בתמורה קיבלו שארלוט ולארי בראון את רג'ה בל ובוריס דיאו

יום חמישי 11 דצמבר 2008
ליאור מיוחס

פיניקס סאנס הודיעה על טרייד עם שארלוט בובקאטס, בו עבר הקלע המוביל של לארי בארון והבובקאטס, ג'ייסון ריצ'רדסון, בתמורה לפורוורד בוריס דיאו ולגארד רג'ה בל. פיניקס ויתרה גם על שון סינגלטרי וקיבלה את ג'ראד דאדלי ובחירה בסיבוב השני של דראפט 2010.

בפיניקס התקשו לראות את הקבוצה שהשיגה עד היום מאזן של 13-9, מתחרה עם הקבוצות החזקות במערב לאורך זמן, ודאי לא בקרבות הפלייאוף. ג'ייסון ריצ'רדסון, שחקן של 20+ למשחק, יתן לטרי פורטר עוד אופצייה התקפית שלא תתקשה להסתגל למשחק המהיר של סטיב נאש והחבר'ה מאריזונה.

ריצ'רדסון עבר בעונה שעברה לשארלוט בטרייד עם גולדן-סטייט, אך נראה היה שמאז הגעתו של בראון לשארלוט, השניים לא ראו את המשחק מאותה הזווית. לעומת המשחק של בראון, במערב ההתקפי והפיזי, ישתלב ריצ'רדסון מצוין (כמו בווריורס), ואפשר כבר לפנטז על המשחק בין שניים של ג'יי ריצ' וסטיב נאש.

שארלוט מקבלת חיזוק משני שחקנים מנוסים שבהחלט יוסיפו למשחק ההתקפי אך גם בפאן ההגנתי החלש שלה, יהנו הבובקאטס אחד משחקני ההגנה הטובים בליגה בשנים האחרונות, רג'ה בל. בל ודיאו לא היו מרוצים מתפקודם מאז הגעתו של פורטר, שקיצר את הרוטציה ולא נתן לשניים את הבמה לה היו רגילים אצל מייק דאנטוני.

"הפכנו מקבוצה מנצחת לקבוצה שלפעמים מנצחת" אמר רג'ה בל אחרי הטרייד. "תמיד אזכור את התקופה היפה עם דאנטוני בפיניקס, אני בטוח שזה מרגש בשביל האוהדים כשמגיעים שחקנים חדשים ואיתם תקוות חדשות".

"קיבלנו חיזוק משמעותי ואני מצפה בקוצר רוח לראות את השיפור במשחק שלנו כתוצאה מהחיזוק", אמר מאמנה של פיניקס, טרי פורטר.

לטבלת הליגה, המלצות ועוד, הכנסו לאיזור ה-NBA

תמונות: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק