שתקתי שנתיים. מאמין שנצליח

כך התבטא הקפטן החדש של בית"ר ירושלים במחנה האימון ברומניה, אבירם ברוכיאן, ששבר שתיקה ארוכה: "הרגשתי כמו ברכבת הרים, שאתה עולה ויורד". אריאל הרוש: "אהיה שוער ראשון"

יום שני 27 יולי 2009
אשר גולדברג
 בית"ר ירושלים קיימה היום (שני) אימון שני במחנה האימונים ברומניה. השחקנים נראו הרבה יותר נינוחים, שלוות נפש וכמובן הקפטן החדש, אבירם ברוכיאן, שמעניק רוגע ופתאום החל לדבר גם עם כלי התקשורת. 

הקפטן החדש של בית"ר אמר: "כל עוד אנחנו עם הסגל הקיים כאן, מכבי חיפה והפועל ת"א יודעים שהם לא יכולים לחגוג כל כך מהר. יהיה להם קשה מאוד לנצח אותנו השנה. עברנו תקופה לא קלה, אנחנו עדיין בתחושת אי וודאות, זה כמו רכבת הרים, שעולה ויורדת. 


דוד אמסלם ויצחק שום ברומניה

"אני שמח שאיציק קורנפיין השיג לנו משקיע חדש. אנחנו מאמינים בעצמנו כעת, שנגיע אפילו לצמרת ונצליח. עכשיו אני מרגיש נוח לדבר לאחר שנתיים שבהם לא דיברתי. יש לי זכות גדולה להיות הקפטן". 

גם אריאל הרוש, שוערה הבכיר של מחזיקת הגביע אמר: "אנחנו רוצים להצליח למרות התקופה הקשה, אנחנו אופטימיים. אני מאמין שאהיה שוער ראשון ואלחם על כך. אני מאמין בקהל שלנו, שיקנה מנויים ויצליח". 

בינתיים במחנה האימונים, לבית"ר ירושלים בוטלו שני משחקי אימון, מה שנותר לקבוצה של יצחק שום משחק אימון אחד בלבד מול דינמו בוקרשט. 

תמונות: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק