לטביה בישראל, מאמינה בניצחון

נבחרת לטביה נחתה בישראל. הערב יקיים המאמן אלכסנדר סטרקובאס אימון ראשון בר"ג. בלטביה מבטיחים אלף יורו לכובש שער, וסכום כפול עבור ניצחון

יום חמישי 03 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

שחקני נבחרת לטביה, שתפגוש את ישראל ביום שבת בר"ג, נחתו הבוקר בטיסה מריגה. הערב (חמישי) יעביר המאמן אלכסנדר סטרקובאס אימון פתוח לתקשורת באיצטדיון ר"ג.

שחקני לטביה העדיפו שלא לענות על שאלות, אבל בפגישות עם מקורבים שהמתינו להם, מתברר שלטביה באה לישראל כדי לנצח והיא בהחלט מאמינה בכך. אנשי התקשורת שהגיעו לישראל, משדרים אופטימיות של המאמן סטרקובס, בעיקר לנוכח העובדה שניצחון חוץ לטבי, יקרב את לטביה למאבק על הכרטיס לדרום אפריקה.

המסר של המאמן לשחקניו הוא שישראל תהיה לחוצה ועצבנית, ולמעשה שחקני נבחרת ישראל כבר השלימו עם העובדה שהם לא יהיו במונדיאל.

כמו כל נבחרת שבאה לנתב"ג, גם הלטבים הזכירו את יוסי בניון כשחקן הכי מפורסם ומסוכן מבחינתם. כובש השער בריגה בתיקו 1:1, ולדימיראס קולסניצ'נקו, דיבר על מזג האוויר החם שצפוי להקשות עליו ועל נבחרתו.

לשחקנים הלטבים הובטח ע"י בנק לטבי, שהוא הספונסר של הנבחרת, אלף יורו לכל כובש שער במוצ"ש. הלטבים מכינים הפתעה והם יקבלו סכום כפול של 2000 יורו על ניצחון.

התקשורת בלטביה פירסמה את ההרכב שצפוי לפתוח נגד ישראל: ואנינס, קצ'נובס, גורקס, איבנובס, קלאבה, זיגיבאס, אסטפיבאס, קאונה, קולניצ'נקו, קרלסונס, ורקובסקיס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק