הצרות של מילאן רק מתחילות

סילביו ברלוסקוני, נשיאה של מילאן וראש ממשלת איטליה, שמחזיק בחברת פיניבסט", חוייב לשלם סכום של 750 מיליון יורו פיצויים ונמצא בקשיים כלכליים. כתוצאה מכך ברלוסקוני עשוי למכור את מילאן

יום שלישי 06 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
 כאוס גדול במילאן, בעקבות הפירסום הבוקר ב"גאזטה דלו ספורט" האיטלקי, לפיו סילביו ברלוסקוני, הבעלים של מילאן וראש ממשלת איטליה, חוייב ע"י בית המשפט לשלם פיצויים בסך 750 מיליון יורו.

ברלוסקוני, שמחזיק בחברת "פיניבסט" חוייב לשלם את הכסף לאור עיסקת ההשתלטות המפוקפת של החברה בבעלותו, על בית ההוצאה לאור ה"מונדאדורי", בתחילת שנות ה-90. ברלוקסוני, ששולט במילאן באמצעות החברה הזו, עשוי למכור את מועדון הפאר האיטלקי, על מנת לכסות את החוב העצום.

מארינה ברלוסקוני, ביתו של סילביו ברלוסקוני ונשיאת החברה, הודיעה כי החברה תערער על ההחלטה, שעשויה להשפיע ישירות על מילאן מאחר שברלוסקוני שולט על מילאן באמצעות החברה.

רק ביום חמישי שעבר, החברה הכחישה פירסומים לפיהם ברלוסקוני נמצא במו"מ עם איש עסקים מלוב, במטרה למכור לו את הקבוצה. אולם כעת טוען העיתון האיטלקי, שלברלוסקוני לא יהיה מנוס ממכירה של המועדון, ששוויו מוערך בכ-650 מיליון פאונד.

מילאן נמצאת בצרות גם מבחינה מקצועית. כזכור, הקבוצה פתחה רע מאוד את העונה באיטליה והשיגה עד כה שני ניצחונות בלבד. במחזור האחרון של ליגת האלופות, מילאן הובכה בביתה ע"י פ.ץ ציריך השוויצרית.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק