פרס ורונאלדו החליפו חולצות

נשיא המדינה, שמעון פרס, נפגש בסאו פאולו עם הכדורגלן רונאלדו, והזמין אותו שוב לישראל. רונאלדו: זה כבוד גדול לפגוש אותך. אגיע שוב לביקור

יום חמישי 12 נובמבר 2009
דורון ברגר

 נשיא המדינה, שמעון פרס, נפגש  בסאו פאולו עם הברזילאי כוכב הכדורגל, רונאלדו, במהלך ביקור ממלכתי שהוא עורך בימים אלו בברזיל. הפגישה עוררה התעניינות רבה בקרב התקשורת הברזילאית ועשרות עיתונאים מילאו עד אפס מקום את האולם בו נערכה הפגישה.

הנשיא פרס אמר לרונאלדו: "חבר יקר – זו לא הפעם הראשונה שאנו נפגשים. אני עדיין זוכר כשביקרת בישראל במשחק מיוחד של ילדים פלסטינים וישראלים. בעולם אתה כוכב ובישראל אתה מסר לילדים הצעירים".

"מימיי לא ראיתי ילדים עם עיניים כה בורקות כשהם מסתכלים על מישהו כפי שראיתי בביקורך בישראל. הבאת להם מסר של שלום שלפיו כדורגל הוא ענף בו מפסידים ומנצחים בלי שפיכות דמים והם לומדים לחיות ביחד. אני חושב שאתה עושה דבר מדהים. יש בך לא רק כישרון ואישיות, אלא יכולת ללמד ילדים שלום", הוסיף הנשיא.

רונאלדו השיב: "זה כבוד גדול לפגוש אותך. אני עדיין זוכר את הביקור בישראל והוא היה מצויין. ביקרתי גם ברשות הפלסטינית וגם בישראל בדיוק כדי להעביר מסר של שלום שאנו צריכים בעולם. זה היה תענוג עבורי להעביר מסר כל כך חיובי ואני רוצה לברך אותך על ביקור הגומלין במדינה שלי".

פרס הזמין את רונאלדו להגיע שוב לארץ: "אני מזמין אותך לבקר בישראל למען הילדים, השלום והעתיד". רונאלדו נענה לבקשת הנשיא והוא יבוא לבקר בישראל בשנה הקרובה.

בסיום הפגישה העניק הנשיא לרונאלדו חולצה של נבחרת ישראל בכדורגל ורונאלדו העניק לו חולצה של קבוצתו קורינתיאנס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק