טוני ווישהאם קירקס את י-ם

32 נקודות של כוכבה של אליצור מכבי נתניה, העניקו לעולה החדשה ניצחון מרשים 72:84 על הפועל ירושלים. בירושלים חסרו את דיז'ון תומפסון, שרון ששון, והרכש החדש פו ג'טר

שבת 21 נובמבר 2009
שלמה חסיד
 אליצור מכבי נתניה של אריק אלפסי, ממשיכה להיות הלהיט של ליגת העל ואחרי ההפסד המרגיז לאליצור אשקלון במחזור הקודם, חזרה העולה החדשה לנצח והפעם עם תצוגה מרשימה במיוחד עם 72:84 על הפועל ירושלים החזקה.

שתי הקבוצות הגיעו למשחק הזה במצב לא אידיאלי. נתניה חסרה את מרקו קילינגסוורת', הכוכב שלה שהורחק במשחק ההפסד לאשקלון במחזור הקודם. מנגד ירושלים חסרה עת שרון ששון הפצוע ואת דיז'ון תומפסון, שגם הוא הורחק במחזור הקודם. נתניה התגברה טוב יותר על חסרונו של כוכבה ושלטה במשחק הזה מתחילתו, כאשר בהעדרו של קילינגסוורת', היה זה טוני ווישהאם שלקח את המשחק על עצמו ועם 32 נקודות הוליך את נתניה לניצחון מרשים ומאזן של 1:4 מפתיע מאוד.

ירושלים, עשתה קולות של חזרה למשחק ברבע הרביעי עם ריצת 0:9 וסגרה את הפיגור לשלוש נקודות בלבד, אך טוני וושהאם וטוני יאנגר שקלע 15 נקודות דאגו להבטיח את הניצחון לנתניה, ששומרת על מאזן מושלם בביתה. 24 נקודות של ליו ליונס, לא הספיקו לירושלים.

בהפועל ירושלים יקוו שעם הרכש החדש פו ג'טר, הם יהיו פקטור משמעותי בצמרת ולא יחזרו על תצוגות נפל כמו הערב בנתניה. בנתניה מנגד, יכולים להיות מעודדים מאוד שגם בלי  קילינסוורת', הם ניצחון בקלות את הפועל ירושלים, שאמורה להיות הקבוצה מספר 2 בליגה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק