איבדו את הכנפיים

לאחר מחצית ראשונה נהדרת של ההוקס, איבדה אטלנטה את העשתונות ולאחר מחצית שניה רעה מאוד מבחינתה, בה קלעה רק 25 נקודות, הפסידה לאורלנדו הלוהטת 78:93.

יום שישי 27 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
 רק שני משחקים שוחקו הלילה בNBA. המשחק הראשון היה בין בין אטלנטה הוקס לאורלנדו מג'יק, שתי הקבוצות הטובות ביותר במזרח נכון לעכשיו. המג'יק הגיעו לאטלנטה לאחר ההפסד בשניה האחרונה לשכנה מיאמי והצליחו לנצח בפעם הראשונה את ההוקס, שעד כה לא הפסידו בביתם העונה.

אך יותר מכך שאורלנדו ניצחה, אפשר לומר שאטלנטה הפסידה ליכולת הרעה של עצמה במחצית השניה. במחצית הראשונה אטלנטה נראתה נהדר כהרגלה. לאחר רבע ראשון צמוד, ברחה אטלנטה ליתרון דו ספרתי ברבע השני והמחצית הסתיימה ב39:51 לביתיים.

במחצית השניה הסיפור היה אחרת לגמריי, שום דבר לא הלך לאטלנטה שהחטיאה זריקות קלות ועשתה הרבה מאוד טעויות של חוסר ריכוז בהתקפה. אורלנדו ניצלו זאת ומחקו את ההפרש עד שבסיום הרבע השלישי גם הובילו 65:67. הרבע האחרון היה אפילו עוד יותר גרוע עבור אטלנטה, שקלעה בו רק 11 נקודות לעומת 26 של המג'יק. בסיום 78:93 לאורחים שרושמים ניצחון משמעותי מאוד בקרב על ראשות המזרח, למרות שמדובר בשלב מוקדם מאוד של העונה.

דווייט האוורד קלע 22 למג'יק, וינס קארטר הוסיף 21. בהוקס, ג'ו ג'ונסון היה אף הוא עם 22 וג'וש סמית' קלע 10. ג'אמאל קרופורד סיים ערב מאכזב מאוד, כמו שאר קבוצתו, עם 10 נקודות בלבד.

המשחק השני הפגיש בין יוטה שאירחה את שיקאגו. המחצית הראשונה היתה כולה בשליתטה של המארחים מסולט לייק סיטי. לאחר רבע ראשון שהסתיים ביתרון יוטה 22:28, ברחו הג'ז ברבע השני ליתרון משמעותי והמחצית הסתיימה ביתרון המבטיח 40:57. גם במחצית השניה לא הצליחו שיקאגו לחזור ובסיום 86:105 ליוטה שרושמת את ניצחונה השמיני העונה.

לואל דנג הוביל את קלעי שיקאגו עם 26 נקודות. דרק רוז קלע 19. קרלוס בוזר הוסיף עוד משחק מצוין עם 28 נקודות. דרון וויליאמס קלע 21

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק