נלחמנו עד טיפת הזיעה האחרונה

ליגת העל: יוסי שיבחון, המצטיין במכבי ת"א לאחר הניצחון הענק 3:4 בבלומפילד על בית"ר י-ם: "האווירה כאן מחשמלת". נמני: "זו תשובה מוחצת למספידי הכדורגל הישראלי". ברק יצחקי: "היה משחק גדול"

שבת 26 דצמבר 2009
אשר גולדברג

 7 שערים, מגרש מלא וקהל ססגוני משני הצדדים הוליכו לניצחון הענק 3:4 של מכבי תל אביב בבלומפילד נגד בית"ר ירושלים באחד המשחקים הגדולים העונה בליגת העל. במילה אחת: חגיגה. 


מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני
: "בשביל הקהל היה משחק יוצא מהכלל ותשובה מוחצת לכל אנשים שהספידו את הכדורגל הישראלי. הייתה הצגת כדורגל יוצאת מהכלל. משחק עם קצב לא מעט אירועים. היה כאן הכל, שערים יפים, אגרסיביות. 

"זה לא כמו המשחק בשבוע שעבר נגד אחי נצרת, כבשנו לא מעט גולים השבוע, מבחינה התקפית אנחנו משתפרים. אנחנו תמיד מסתכלים קדימה. יש כאן שמחה גדולה, אני לא מסתיר את זה. המשחק הזה היסטוריה, מסתכלים על המשחק הבא".

יוסי שיבחון, השחקן המצטיין אמר: "הניצחון הושג במאמץ קבוצתי. נלחמנו עד טיפת הזיעה האחרונה. יש כאן חומר שחקנים מצויין. אפשר לצמצם את הפער, יש כאן מלחמה. החבר'ה נותנים את הלב שלהם. יש כאן השקעה טובה של כולם. בית"ר ירושלים קבוצה תמיד התקפית שבאה לתקוף. 

על המשך העונה: "זה שנה רביעית שלי כאן, היו לי משחקים גדולים כאן. זו זכות לשחק באווירה כזו בבלומפילד. אנחנו רוצים לקראת מרץ להישאר ברמה הזאת ולהצליח". 

יצחק שום, מאמן בית"ר ירושלים הודה על המשחק הגדול, אבל היה מאוכזב מהתוצאה: "אני פחות נהנתי מהמשחק הערב. אנחנו הפסדנו, באנו והבקענו שלושה שערים וזה לא הספיק. אנחנו יודעים את הבעיות שלנו, אנחנו נתקן אותם". על הבלמים גרשון ובנאדו: "אני לא מדבר על זה. אני יודע את הבעיות וננסה לשפר. היה משחק גדול, חבל שהפסדנו. היינו צריכים לקחת נקודות כאן". 

ברק יצחקי, שכבש שער נהדר אך הפסיד אמר בסיום: "היה משחק גדול. שיחקו התקפי כאן, 7 שערים. הקהל נהנה, אבל אנחנו יצאנו בלי נקודות וחבל. למזלי הרב השערים שלי לא הספיקו לניצחון. הקהל בעיקר נהנה". על המספרת הנהדרת: "לא חושבים על מה שיוצא, הכדור הגיע זה מה שעלה לי באותו רגע לראש והכדור ברשת".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק