באדיר: נתת לחיפה אליפות

ליגת העל: קפטן הפועל ת"א התקשה לקבל את כרטיס האדום בסיום המשחק ורטן לעבר חיים יעקב: "אל תשקר". גוטמן: "כואב לי הלב". אניימה יטוס ביום שישי לאליפות אפריקה ויחמיץ את בית"ר ירושלים

יום שלישי 29 דצמבר 2009
אשר גולדברג
סיום קודר למשחקה של הפועל תל אביב לאחר התיקו 1:1 לא מחייב המציאות נגד הפועל עכו והתרחקות ב-8 נקודות ממכבי חיפה, שמדורגת במקום הראשון. בסיום המשחק חיים יעקב שלף כרטיס אדום לואליד באדיר שהתקשה להרגע מההחלטה.

וואליד באדיר קיבל כרטיס אדום מיד בתום שריקת הסיום וגער על השופט ואמר לו: "אתה אשם. נתת למכבי חיפה אליפות". הבלם התקשה להרגע וצעק בחדר ההלבשה לכיוונו של חיים יעקב: "אני בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה. אל תשקר, אני בחיים לא אמרתי לך כלום".

אלי גוטמן התייחס לאירוע וואליד באדיר וחיים יעקב: "כואב לי הלב, כי באדיר הוא שחקן שמסמל עבורי את המקצועיות. הוא נורא עצבני עכשיו, הוא לא יודע אפילו על מה. אני הופתעתי".

על המשחק אמר גוטמן: "היום לא נראנו טוב. שיחקנו נגד קבוצה ששמרה אישית. לא שיחקנו את הכדורגל שלנו". 


וינסנט אניימה. יחמיץ את בית"ר

מהצד היותר רגוע, ירון הוכנבוים, מאמן הפועל עכו אמר בסיום: "הפועל ת"א קבוצה גדולה. לא היה קל במיוחד לאחר ההפסד לב"ש. כל משחק זה אופרה אחרת. יש לנו קשיים, אני מודע להם. שחקנים ישראלים כאן נותנים את הכל ויש לנו זר וחצי. אני המום מהם".

השחקן המצטיין, שוערה של הפועל עכו, דודו גורש שעצר פנדל אמר בסיום: "משחק מלחמה של כל הקבוצה. נתנו בהתחלה כבוד להפועל תל אביב. עשינו מאמץ גבוה". על הדיפת הפנדל: "הדבר הכי משפיל ששוער מבקיע לשוער. ידעתי לאן הוא יבעט, הצלחתי לקחת לו את הפנדל ואני מרגיש טוב עם זה".

בנוסף לאירועי באדיר, עוד התגלה כי שוער הקבוצה שהחמיץ פנדל במשחק, וינסנט אניימה יטוס כבר ביום שישי הקרוב לאליפות אפריקה ויצטרף להכנות של נבחרת ניגריה ויאלץ להחמיץ את משחקה של הפועל ת"א נגד בית"ר ירושלים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק