לוזון מפנטז על אברהם גרנט

אין עדיין שם בטוח לעמדת המאמן הלאומי אבל המסרים מאנגליה בנושא פורטסמות', הנמצאת בסכנת פירוק, מחזירים את אברהם גרנט אל מרכז המועמדים לאמן את נבחרת ישראל, באם לא ימונה מאמן זר

יום חמישי 31 דצמבר 2009
אשר גולדברג
 נכון לעכשיו, בהתאחדות לכדורגל לא סגרו עם שום מאמן באופן רשמי לעמדה הפנויה של דרור קשטן. 

בימים האחרונים מתבטא יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון,  כי המאמן שייבחר לא יהיה ישראלי והוא יעמוד בכל הלחצים מבית ומחוץ, בעיקר נגד מינויו של שחקן העבר, אייל ברקוביץ'.

אבל מתברר שסיפור פורטסמות', הנמצאת בחובות כבדים לשלטונות המס באנגליה והאמירות שהקבוצה אף נמצאת בסכנת פירוק, מדליקים נורה כחולה אצל אבי לוזון שעדיין מפנטז על אברהם גרנט כמאמן הנבחרת הלאומית.

ברור שאם בימים הקרובים נושא פורטסמות' יעמיק והקבוצה אכן תורד מהבמה האנגלית, אבי לוזון יחזיר את אברהם גרנט לנבחרת ישראל. עד עתה, עד לבחירות לתפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל בעוד פחות משלושה שבועות, שום מאמן לא ימונה כשהמטרה היא שלהגרלת מוקדמות יורו אוקראינה-פולין בשבעה בפברואר ייצגו את ישראל המאמן החדש שייבחר ולצידו יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון. כמו כן ברור כי בימים הקרובים תיפול ההחלטה באופן לא רשמי.

גורם בהתאחדות לכדורגל אמר היום: "לואיס פרננדז עולה ויורד, הוא הכי חזק אבל בשלב זה אבי לוזון מעכב כל החלטה. עכשיו הוא מדבר נגד אייל ברקוביץ', שלא יהיה המאמן, אבל במדינה שקוראים לה ההתאחדות לכדורגל הכל יכול להיות".

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק