דה-רידר בישראל: מרגיש פה בבית

דניאל דה-רידר, הקשר הישראלי-הולנדי שהושאל מוויגאן האנגלית להפועל ת"א, נחת בישראל ואמר: "הפועל תל-אביב קבוצה שמשחקת טוב. חשובות לי דקות המשחק". מאוחר יותר ינחת המגן הבוליביאני, מגל הויוס

יום חמישי 21 ינואר 2010
אשר גולדברג

 לאחר מו"מ לא קצר הגיעו היום הצדדים להסכמה על כל פרטי השאלתו של דניאל דה רידר מוויגאן האנגלית לאדומים מת"א. הקשר נחת היום הצהריים בישראל ויצטרף לאדומים.

מיד עם נחיתתו בישראל אמר דניאל דה-רידר על שמחתו לשחק בישראל ובהפועל תל-אביב: "באתי במטרה לחתום ואני מאמין שהדברים יסגרו במהרה ובצורה חיובית. מקווה שאוכל לדבר מחר כשחקן הפועל תל-אביב. שוחחתי עם גוטמן אבל לא נפגשנו, הוא מאמין בי. הפועל תל-אביב קבוצה טובה ומשחקת כדורגל טוב".

הקשר ההולנדי-ישראלי אמר לגבי ההחלטה לשחק בארץ: "אני רוצה לשחק כמה שיותר, חשובות לי דקות המשחק. מספר חודשים בליגה הישראלית יכולים לעשות לי טוב".

דה רידר, הוא כדורגלן הולנדי (שיחק בנבחרת הולנד הצעירה) ממוצא ישראלי שגדל בישראל, אחרי שנולד באמסטרדם לאם ישראלית ולאב הולנדי.

דה רידר, שיחק במחלקת הנוער והבוגרים של אייאקס אמסטרדם. הוא שיחק עם איאקס בשנת 2004 בליגת האלופות נגד מכבי תל אביב ואף הבקיע באצטדיון רמת-גן.

 דה רידר עבר בחלון ההעברות של עונת 2007/08 לברמינגהאם האנגלית, אך  בסוף אותה עונה חתם בויגאן את'לטיק.

מיגל הויוס, מגנה הימני של נבחרת בוליביה ינחת בישראל בשעות הקרובות ויצטרף גם הוא להפועל תל-אביב.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק