טאקר כיכב - חיפה ניצחה

פי ג'יי טאקר, שחקן הרכש הנוצץ של בני השרון קלע 19 נקודות במשחק הבכורה שלו, אבל רבע שלישי גדול של מכבי חיפה, הוליך אותה לניצחון 65:82. ג'ייסון ריץ' הצטיין עם 18 נקודות עבור חיפה, שהעפילה למקום השני

יום שני 08 מרץ 2010
שלמה חסיד
 מכבי חיפה חזרה הערב למקום השני בליגת העל, אחרי ניצחון גדול 65:82 על בני השרון של דן שמיר, שמאז ההעפלה לגמר הגביע, רשמה הפסד רביעי ברציפות.

בני השרון הציגה במשחק הזה את הרכש הנוצץ שלה. פי ג'יי טאקר, שהביא להפועל חולון אליפות לפני שנתיים. טאקר, לא נזקק לזמן התאקלמות וכבר במשחק הבכורה שלו בשרון, כיכב עם 19 נקודות, אבל ההגנה של חיפה ברבע השלישי ניצחה עבורה את המשחק.

אחרי מחצית שקולה בין שתי הקבוצות, הפעילה חיפה מכבש הגנתי ברבע השלישי, בו היא איפשרה לבני השרון לקלוע 9 נקודות בלבד, לעומת 27 שלה ופתחה פער דו ספרתי, ממנו בני השרון כבר לא יכלה לחזור.

אבי אשכנזי, יכול להיות מרוצה מאוד מהתרומה של הזרים שלו הערב. דבון ג'פרסון, הכוכב של הקבוצה קלע הערב רק 12 נקודות, אבל ערב גדול של ג'ייסון ריץ' עם 18 נקודות ושל ריצ'ארד רובי עם 17 נקודות עשה את ההבדל בין חיפה לבני השרון, שמלבד טאקר, רק סם קלנסי קלע עבורה בדו ספרתי.

חיפה ניצלה את ההפסד המפתיע של הפועל ירושלים במחזור האחרון לנתניה, כדי להעפיל על חשבונה למקום השני. בני השרון מנגד, ממשיכה להתקרב יותר לתחתית מאשר לצמרת הליגה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק