המספרים מדברים בעד עצמם

עמרי כספי, הנציג הראשון של ישראל בליגת הכדורסל הטובה בעולם, סיים הלילה את עונת הרוקי שלו בסקרמנטו וזה הזמן לתת לכם את כל המספרים

יום רביעי 14 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 עמרי כספי, השחקן הישראלי הראשון ב-NBA, סיים הלילה את עונתו הראשונה בליגת הכדורסל הטובה בעולם. היום כבר ניתן לומר בוודאות שכספי הוא שחקן לגיטימי ב-NBA ואחרי שהוא עבר את מחסום עונת הרוקי בהצלחה גדולה, אפשר לצפות ממנו להמשיך ולהשתפר בעונות הבאות, כמו גם קבוצתו סקרמנטו, שכשלה להעפיל לפלייאוף, אבל עם שחקן כמו טייריק אוונס וחיזוק חכם בקיץ הקרוב, יכולה לחלום על עתיד ורוד יותר.

בסך הכל המספרים של כספי מדברים בעד עצמם, אומנם לצד הופעות מצוינות, הגיעו גם כמה רגעי שפל, אבל בסך הכל עמרי עלה על הציפיות של כולם, אולי מלבד שלו עצמו.

כספי בילה העונה על המגרש 25.1 דקות בממוצע למשחק, בהן הוא קלע 10.4 נקודות למשחק, כשהוא מדייק ב-45% מהשדה. בחצי העונה השנייה כספי אמנם ירד משמעותית באחוזי הקליעה מחוץ לקשת, אבל עדיין נותר עם 37.3% שזה אחוז מצוין, בטח בהתחשב בזה שהוא עבר מקשת השלוש של אירופה, לזו של ה-NBA. מקו העונשין כספי קלע ב-67.2%.

כספי הוריד 4.5 כדורים חוזרים למשחק וחילק 1.2 אסיסטים בערב, כשהוא מאבד 1.2 כדורים. כספי גם תרם 0.7 חטיפות למשחק ו-0.2 חסימות.

בסך הכל כספי שותף ב-77 משחקים, 31 מהם כשהוא פותח בחמישייה. ב-44 משחקים כספי קלע בדאבל פיגרס, ב-8 משחקים הוא קלע 20 נקודות או יותר. משחק השיא של כספי היה ב-5 לינואר מול פיניקס, כשהוא סיים עם 24 נקודות. המשחק מול פיניקס היה גם המשחק בו כספי קלע הכי הרבה סלים מהשדה, עשרה במספר.

 המשחק בו הוא קיבל הכי הרבה דקות היה מול הניקס ב-9 לפברואר, כשהוא שיחק 45 דקות. שלוש פעמים כספי קלע 4 שלשות במשחק. פעמיים הוא הוריד 11 כדורים חוזרים, פעמיים הוא חילק 5 אסיסטים ושלוש פעמים הוא חטף 3 פעמים.

התקופה הטובה ביותר של כספי העונה הייתה בין ה-23 לדצמבר ועד ה-5 לינואר, בתקופה זו כספי היה ברצף של שבעה משחקים בהם הוא לא ירד מ-11 נקודות, כולל ארבעה משחקים רצופים בהם הוא קלע 21 נקודות או יותר.

אסור גם לשכוח שכספי היה שותף למשחק האולסטאר בין הרוקיס לשחקני העונה השנייה, בו הוא קלע 13 נקודות, הוריד 5 ריבאונדים וחילק 3 אסיסטים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק