פדרמן: השיפוט היה מגמתי. בלתי נסבל

רבע גמר פלייאוף: בתום הניצחון של מכבי ת"א נגד בני השרון, התבטא דייויד פדרמן בצורה בוטה נגד שופטי המשחק: "לא נתקלתי בדבר כזה בכל חיי". דן שמיר: "הסוף היה פחות טוב"

יום שני 17 מאי 2010
שלמה חסיד
אכזבה מצד אחד, שמחה מאופקת מצד שני. מכבי תל אביב לא תזכור את המשחק הניצחון על בני השרון ותנסה ללמוד מהטעויות לקראת המפגש נגד ברק נתניה בפיינל פור בשבוע הבא.

דן שמיר סיכם את הסידרה והעונה כולה: "בצד השני אתה חושש להפסיד וקבוצות נשברות מכלום. החבר'ה כאן זה האופי שלהם כל השנה, היו ימים טובים יותר וטובים פחות. הסוף היה פחות טוב, אבל נשארנו עם טעם טוב בפה".

דייויד פדרמן כעס מאוד על השופטים בתום המשחק: "זה טוב שהצלחנו לצאת ממצב אבוד. 60 שנה אני רואה כדורסל ולא דיברתי עם שופטים, אבל כאן זה היה שיפוט מגמתי וקשה שלא להגיב. לא נתקלתי בזה, זה דבר בלתי נסבל. לא ראיתי דבר כזה בימיי חיי. קשה מאוד שלא לבוא בתגובה נגד השופטים".

הקפטן הותיק, דרק שארפ אמר: "אני לא דואג לדקות שלי. תודה לאל שהצלחתי להכנס ולעזור. לפניני יש לב גדול, צריכים גם רגש במשחק שלנו". 

גיא פניני, שקלע את השלשה הגורלית אמר: "ראו שיש לחץ עלינו. מגיע לבני השרון כל הכבוד, אנחנו בפיינל פור, אבל זה לא יהיה קל לא לפני ולא אחרי. הראנו שאנו מעל הליגה הזו, שכולם יחזרו לחורים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק