6 המלצות WINNER ליום רביעי

גמר הגביע הספרדי ,פלייאוף מהליגה השנייה באנגליה, גביע שבדי ומשחק ידידות בינלאומי, במוקד המלצות ה-WINNER היומית שלנו

יום רביעי 19 מאי 2010
מור רכס

 
כבכל יום, אנו מעניקים לכם המלצות על משחקי ה-WINNER :


משחק 32: דגרפורס - אלפסבורג - 2 (יחס 1.40)

דגרפורס מדורגת במקום השמיני בליגה השניה כשאחרי שבעה משחקים, היא עם 10 נק'. היא מגיעה למשחק היום אחרי שהיא מפסידה בליגה 3-2 בנורקופינג. אלפסבורג מהצד השני מדורגת במקום הרביעי בליגה הראשונה כשהיא עם 23 קנ' אחרי 14 מחזורים, רחוקה 4 נק' מהמקום הראשון. אלפסבורג בכושר לא רע כשהיא אחרי שני ניצחונות רצופים על גאיש ועל סולנה. בפעם האחרונה ששתי הקבוצות האלו נפגשו זה היה בעשור הקודם, אלפסבורג אז ניצחה. הפערים בין שתי הקבוצות גדולים מדי, ולדעתי אלפסבורג תנצח את המשחק הזה.


משחק 35: טרולהאטן - קלמאר - 2 (יחס 1.45)

טרולהאטן סוגרת את טבלת הליגה השניה בשבדיה כשבמאזנה חמש נק' משבעה משחקים. היא מפסידה בארבעה משחקים מתוך חמשת משחקי הליגה האחרונים שלה. קלמאר מנגד מגיעה למשחק היום בכושר מצויין עם ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים כשהיא במקום השישי בליגה הראשונה עם 18 נק' מ-13 משחקים. קלמאר לא אמורה להתקשות במשחק הזה.


משחק 38: פאלקנברג - ברומפויקרנה - 2 (יחס 1.80)

פאלקנברג מדורגת במקום ה-13 בליגה השניה בשבדיה כשהיא עם חמש נק' משבעה משחקים. היא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו 1-1 מול אורגריטה בחוץ, זאת אחרי ארבעה הפסדים רצופים. ברומפויקרנה מדורגת במקום השביעי בליגה הראשונה עם 18 נק' מ-13 משחקים. היא מנצחת במחזור האחרון 2-1 את האקן בבית זאת אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים קודם לכן. לפני שנתיים שיחקו השתיים ביחד במסגרת הליגה השניה, כל קבוצה ניצחה במשחק הבית שלה. ברומפויקרנה התחזקה יותר מאז, פאלקנברג נשארה קבוצה שנאבקת במרכז/תחתית הטבלה. אני מסמן כאן 2, אך מומלץ להזהר מהמשחק הזה. אני לא הייתי נוגע במשחק הזה.


משחק 53: א. מדריד - סביליה - 2 (יחס 2.20)

משחק הגמר ישוחק בקאמפ נואו. את הדרך לגמר הגביע עשתה אתלטיקו כשהיא מדיחה את הואלבה בסיבוב הראשון בסיכום שני משחקים 4-3, ברבע הגמר היא מדיחה את סלטה ויגו 2-1 ובחצי הגמר מביסה בקלות 4-0 את ראסינג סנטאנדר במשחק הראשון ומפסידה 3-2 בשני. סביליה מהצד השני מגיעה אל הגמר אחרי שהיא מדיחה בשמינית הגמר את ברצלונה הגדולה עם 2-1 בחוץ והפסד 1-0 בבית. ברבעה גמר הדיחה הקבוצה את סביליה עם 3-0 בחוץ והפסד 1-0 בבית ובחצי הגמר היא מנצחת את חטאפה 2-0 בבית ומפסידה בחוץ 1-0. בכל שלושת הסיבובים הפסידה סביליה לפחות במשחק אחד, היא מקווה שזה לא יקרה לה שוב היום. אתלטיקו סיימה את העונה במקום התשיעי בטבלה, עונה דיי חלשה מבחינתה אך היא כיפרה על זה באמצעות גביע הליגה האירופית שם היא ניצחה בגמר את פולהאם האנגלית. סביליה סיימה את העונה במקום הרביעי כששער ניצחון של רויס בדקה ה-92 העלה את סביליה למקום הרביעי היישר אל ליגת האלופות. במשחקים בין השתיים העונה ניצחה כל קבוצה במגרש הביתי שלה. א. מדריד ניצחה 2-1 בבית משערים של דראגוטינוביץ' ושער של לופס בדקה ה-90, סביליה ניצחה 3-1 בבית משערים של לואיס פביאנו וצמד של נגרדו בשני פנדלים. אתלטיקו מגיעה למשחק היום בהרכב מלא כשמנגד, סביליה מגיעה למשחק עם כמה חיסורים בראשותם, לואיספה, סאנצ'ז, אקוסטה, נאבארו ופאזיו. נגרדו, חלוצה של סביליה שהיה מושעה מהמשחק, ישחק בכל זאת מאחר וההשעיה שלו בוטלה. זה נכון שאתלטיקו מגיעה למשחק היום מעט יותר רעננה ועם סגל מלא, אך אני מאמין שסביליה תהיה זו שתניף את הגביע בתום 90 דק'.


משחק 52: בלגיה - בולגריה - 1 (יחס 1.75)

שתי הקבוצות הלאומיות של בלגיה ובולגריה עברו שינויים רבים בשנה האחרונה. לא מעט שחקנים פרשו מהנבחרת הבולגרית אחרי הקמפיין האחרון, בראשותם ברבאטוב, שחקנה של מנצ' יונייטד. עבור הצד הבלגי יש מאמן חדש, ליקנס שהחליף את את דיק, שעבר לאמן ברוסיה. בנבחרת הבלגית יש לא מעט שחקנים מצויינים שישחקו במשחק היום. לוגאן ביילי, שוערה של הנבחרת ושוערה של מינשנגלאדבך, בהגנה אפשר למצוא את טובי, שמשחק באייאקס, וינסנט קומפאני שמשחק במנצ' סיטי האנגלית, ניקולס לומבארטס שמשחק בזניט הרוסית. שני שחקנים נוספים שרשומים בהגנה הבלגית הם ואן בוייטן מביירן מינכן וווארמאלן מארסנל, שניהם עם הנבחרת, אך לא ישחקו במשחק היום. בקישור אפשר למצוא את עדן האזרד שמשחק בליל הצרפתית ואת ורטונהן שמשחק באייאקס. בחלק ההתקפי של הקבוצה הבולטים הם מוסה דמבלה המצויין שמשחק באלקמאר, את קווין מיראלס שמשחק בסט. אטיין הצרפתית ואת רומלו המקומי שמשחק באנדרלכט. בצד הבולגרי אין יותר מדי שמות מוכרים. מלבד סרגיי פטרוב שישחק בהגנה (וגם זה בספק), שאר השחקנים, משחקים רובים בקבוצות המקומיות בליגה. הבלגים יפתחו את המשחק התקפי בשיטה 4-3-3 כאשר הבולגרים ישחקו בשיטת 4-2-2 (כך עולה הערכה ע'פ ההרכבים הפותחים). שתי הקבוצות שיחקו משחקי ידידות לפני כחודשיים. הבלגים הפסידו בבית 1-0 לקרואטיה, בולגריה הפסידה 2-0 לפולין. לבלגיה יש חומר שחקנים יותר טוב מאשר לבולגריה, ולמרות שלא מדובר במעצמת כדורגל גדולה, אני מאמין שבלגיה מסוגלת לנצח בבית את הבולגרים.


משחק 49: רות'רהאם - אלדרשוט - X (יחס 2.85)

רות'רהאם חוזרת הביתה למשחק הגומלין מול אלדרשוט בעמדה מצויינת אחרי שהיא ניצחה אותה בחוץ 1:0 משער של פונדרה בדקה ה-88. רותרהאם סיימה את העונה במקום החמישי בטבלה לעומת אלדרשוט שסיימה במקום השישי. במסגרת הליגה נפרדו השתיים בתיקו מאופס באצטדיון ברותרהאם, דווקא באלדרשוט הביסה הקבוצה את רותר'האם בבית בקלות 3-0. המשחק הזה יהיה לדעתי שקול כמו המשחק הראשון בין השתיים. כמו שהמשחק ההוא הגיע להכרעה דווקא בדקה ה-88, גם המשחק הזה לדעתי יהיה שקול עד לדקות הסיום. ההימור שלי, תוצאת תיקו שתעלה את רות'רהאם לגמר הפליאוף.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק