בלאן השעה את כל שחקני הנבחרת

המהפכה הצרפתית של לורן בלאן: מאמנה החדש של נבחרת צרפת, השעה את כל 23 שחקני הסגל שהיו שותפים להופעה הביזיונית של הנבחרת הצרפתית במונדיאל בדרום אפריקה. אף אחד מהם לא יזומן למשחק הידידות מול נורבגיה ב-11 באוגוסט

יום שישי 23 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 לורן בלאן, מאמנה החדש של נבחרת צרפת החליט לנקות את האורוות במחנה הצרפתי ולפתוח דף חדש לחלוטין. הערב (שישי) הדהים בלאן כשהחליט לנפות את כל 23 שחקני הסגל שהיו שותפים לביזיון של הנבחרת בדרום אפריקה.

בלאן, שהחליף בתפקיד את ריימונד דומנק המושמץ, עדיין לא פירסם את סגל השחקנים שלו למשחק הידידותי מול נורבגיה ב-11 באוגוסט, אך כבר הבהיר להתאחדות הצרפתית שאף אחד מבין 23 שחקני הסגל ששותפו בדרום אפריקה לא יזומן שוב לנבחרת.

כזכור, נבחרת צרפת התבזתה במונדיאל בדרום אפריקה לא רק בשל התוצאות המאכזבות אלא גם ובעיקר בשל חוסר המשמעת בנבחרת שלשיאה הגיעה במרד השחקנים בהנהגתו של המגן פטריס אברה וסירובם להתאמן.

השחקנים התנצלו אחרי המונדיאל על התקרית אך המשיכו להאשים את דומנק בכישלון וטענו שהוא איבד את חדר ההלבשה. בלאן, החליט לעשות סדר וגם כוכבים גדולים כמו פרנק ריברי, ניקולאס אנלקה ואחרים לא יקבלו זימון וייתכן שסיימו דרכם בנבחרת.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק