7 המלצות WINNER למשחקי היום

משחקי הליגה הרוסית, הליגה הצ'כית, הליגה הדנית, ועוד שלל משחקים מצפון מאירופה במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שני 02 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

 טומסק - סיביר - 1 (יחס 1.40)

טומסק מדורגת במקום העשירי בטבלה ולמשחק היום היא מגיעה אחרי שלושה הפסדים רצופים. היא תארח היום את סיביר החלשה שמדורגת במקום האחרון בטבלה ולמשחק היום היא מגיעה אחרי שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. טומסק משיגה העונה בבית מאזן של 2-2-2 לעומת סיביר שבחוץ מפסיהד בחמישה משחקים מתוך שישה. סיביר קבוצה חלשה מאוד ולמרות שהיא הפסידה פעמיים בלבד בארבעת המחזורים האחרונים, אני חושב שהיא תפסיד היום פעם נוספת לטומסק שתצא מהמשבר הקטן בו היא נמצאת.

פריבראם - אולומוץ - X (יחס 2.60)

פריבראם פתחה את העונה הזו עם תוצאת תיקו ועם ניצחון במחזור האחרון. אולומוץ שתפגוש אותה היום עשתה את אותן התוצאות של תיקו וניצחון במחזור האחרון. בעונה שעברה סיימה פריבראם במקום העשירי בטבלה, אולומוץ סיימה במקום השישי בטבלה. כל קבוצה ניצחה בעונה שעברה במשחק הבית שלה, פריבראם בתוצאה 2-1, אולומוץ' בתוצאה 3-1. בעשרת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים, שבעה משחקים הוכרעו, כולם לטובת קבוצת הבית. אולומוץ החתימה בקיץ האחרון שני שחקנים חדשים בלבד. היא הביאה את האנק, קשר בן 24 ששיחק בויטקוביצ'ה בעונה שעברה ואת ופרק בן ה-25, מגן ששיחק בג'יאלאבה בעונה שעברה. פריבראם מהצד השני החתימה חמישה שחקנים חדשים, ארבעה מהם צ'כים ואחד סלובקי, חלוץ בן 18 שהגיע מספרטה פראג בעונה שעברה. קשה מאוד להמר על המשחק הזה, אין פה שום יתרון לשום קבוצה. שתיהן פתחו את העונה אותו הדבר, שתיהן משחקות בסך הכל דיי דומה. תוצאת תיקו כאן תשקף מאוד אך הייתי מחזק פה ב-1 לאור הסטטיסטיקה הביתית בין השתיים בשנים האחרונות.

הורסנס - אודנסה - X (יחס 3.00)

הורסנס פתחה את העונה הזו עם שני הפסדים רצופים. היא תארח היום את אודנסה החזקה שפתחה את העונה יפה מאוד עם ניצחון אך סיימה רק בתיקו במחזור השני. הורסנס העפילה רק העונה לליגה הראשונה לעומת אודנסה שסיימה במקום השני בטבלה. בעשרת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים, ניצחה הורסנס רק פעם אחת בלבד, אודנסה ניצחה בשבעה משחקים. לפני שנתיים כששתיהן שיחקו בליגה הראשונה, ניצחה כל קבוצה במשחק הבית שלה. הורסנס תנסה להשיג ניצחון ראשון העונה, ולמען האמת, זה בהחלט אפשרי אפילו מול אודנסה החזקה. העניין הוא שאודנסה מתכוננת למשחק החוץ שלה בסופ'ש מול ז'רינסקי במסגרת הליגה האירופית, זאת אחרי שניצחה בבית בתוצאה 5-3. אודנסה תשמור שחקנים לקראת המשחק הזה, ככה שאני חושב שהם ישחקו כאן מעט יותר רגוע מהרגיל. אני מהמר על תוצאת תיקו מפתיעה.

ולרנגה - סטארט - 1 (יחס 1.40)

ולרנגה מדורגת במקום השלישי בטבלה ולמשחק היום היא מגיעה אחרי הפסד מפתיע במחזור האחרון, זאת אחרי ארבעה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את סטארט שמדורגת במקום השביעי בטבלה כשזו בכושר לא רע בכלל עם שלושה ניצחונות רצופים. בסיבוב הקודם נכבשו לא פחות משמונה שערים במשחק בו ניצחה סטארט בתוצאה 5:3. גם בשנה שעברה ניצחה סטארט בשני המשחקים את ולרנגה גם בבית וגם בחוץ. ניצחונה האחרון של ולרנגה על סטארט היה לפני שלוש שנים. ולרנגה משיגה העונה מאזן בית יפה מאוד שעומד על שישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. סטארט בחוץ העונה משיגה שלושה ניצחונות, תיקו אחד וחמישה הפסדים. לדעתי, אחרי שלושה ניצחונות רצופים של סטארט על ולרנגה, הגיע הזמן שולרנגה תנצח את המשחק ואני לא שולל כאן שוב משחק עם לא מעט שערים.

אטבידאברגס - אורברו - 2 (יחס 1.80)

אטבידאברגס מדורגת במקום האחרון בטבלה והיא מפסידה בארבעה משחקים מתוך חמשת המחזורים האחרונים. לזכותה של אטבידאברגס שלושה ניצחונות בלבד במהלך 16 המחזורים עד כה. היא תארח היום את אורברו שמדורגת במקום השלישי בטבלה. אורברו מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה. מאזן הבית של אטבידאברגס עד כה עומד על 2-2-4 לעומת אורברו שבחוץ משיגה מאזן של 3-2-3. בסיבוב הקודם ניצחה אורברו בבית בתוצאה 2-0, ניצחונה האחרון של אטבידאברגס על אורברו היה לפני חמש שנים. אורברו חזקה יותר מאטבידאברגס ולמרות שבחוץ היא לא להיט, היא בהחלט מסוגלת לנצח כאן.

ברוימפוקרנה - הלסינבורג - X (יחס 2.90)

ברוימפוקרנה מדורגת במקום השביעי בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון במחזור האחרון, זאת אחרי תיקו והפסד לפני כן. היא תארח היום את מוליכת הטבלה הלסינבורג שמגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות ושני הפסדים לסירוגין, כך שלפי הסדר הזה, היום תורה להפסיד. מאזנה של הלסינבורג העונה עומד על 12-2-2. הלסינבורג בחוץ משיגה מאזן של 4-2-2 לעומת מאזן הבית שלה בו היא מנצחת בכל שמונת המשחקים שלה. ברוימפוקרנה בבית עם מאזן מצויין שעומד על חמישה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים. בסיבוב הקודם התקשתה הלסינבורג במשחק מול ברוימפוקרנה וניצחה אותה בבית 1-0 קטן בלבד. בשנה שעברה ניצחה ברוימפוקרנה בהלסינבורג בתוצאה 1-0. יהיה משחק מאוד צמוד לדעתי, יש כאן יתרון ברור להלסינבורג, אך קשה מאוד להוציא נקודות בברוימפוקרנה. אני לוקח פה סיכון ומסמן כאן X אך גם לא אופתע אם ברוימפוקרנה תנצח.

טרלבורג - האלמשטד - 1 (יחס 1.90)

טרלבורג מדורגת במקום ה-13 בטבלה והיא נמצאת במצב שיקומי טוב מאוד עם שלושה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את האלמשטד שמדורגת במקום ה-11 בטבלה. האלמשטד מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שני הפסדים רצופים. טרלבורג בבית עם מאזן של 4-2-2 האלמשטד בחוץ עם מאזן חלש מאוד של ניצחון אחד בלבד לצד תיקו ושישה הפסדים. לדעתי טרלבורג תנצל את הביתיות שלה ואת היכולת העלובה של האלמשטד בחוץ ותנצח כאן.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק