סופר מן מגיע להרצליה

קבוצת בני השרון תקיים בתחילת ספטמבר ערב ראווה מיוחד שבו היא תארח כוכבי עבר של ה-NBA, ביניהם אלן יוסטון ואנתוני בונר. יחד עם הקבוצה יגיע גם דוויט הווארד, שיעביר לפני המשחק השתלמות למאמני מחלקת הנוער

יום שני 16 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 קבוצת בני השרון, שתפתח את אימוניה ב-22.8, תקיים בתחילת ספטמבר ערב ראווה חגיגי שבו היא תשחק מול קבוצת כוכבי NBA לשעבר. המשחק יתקיים ב-2.9, 19:00, באולם היובל.

בין השחקנים שיגיעו לאולם בבני השרון יהיו אלן יוסטון ששיחק בדטרויט ובניו יורק ניקס, דיוויד ווד ששיחק 10 עונות ב-NBA ואנתוני בונר ששיחק בסקרמנטו, ניו יורק, ואורלנדו וגם בכמה קבוצות אירופיות כמו פאוק סלוניקי וקינדר בולוניה. 

יחד עם הקבוצה יגיע לישראל גם דווייט הווארד, כוכבה של אורלנדו מג'יק, שיעביר לפני המשחק השתלמות לשחקני ומאמני מחלקות הנוער של בני השרון מהרצליה ומרעננה. הווארד עצמו לא ישחק במשחק הראווה. אביו של הווארד, דוויט הווארד סניור, הוא מאמנה של קבוצת הכוכבים. 

יו"ר בני השרון, אלדד אקוניס: " כבוד גדול לאשת טורס בני השרון לארח קבוצת כוכבים ששיחקו בעבר ב NBA, זהו משחק ראווה לקהל אוהבי ואוהדי הכדורסל ואנו בטוחים, כל מי שיגיע למשחק יהנה מחוויה חד פעמית זו. "

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק