עטר צריך לאמן את מכבי חיפה

אלישע לוי הוא מאמן טוב, אבל מיצה את עצמו במכבי חיפה. בשנה הבאה יעקב שחר יהיה חייב לעשות שינוי גדול ולקנות בחזרה את האוהדים

יום שלישי 09 נובמבר 2010
שלמה חסיד

כל מי שצפה בטלוויזיה במשחק העונה בין מכבי חיפה והפועל תל-אביב יכול היה לשים לב לחמימות בשיחה בין יענקל'ה שחר וראובן עטר, כיום מאמן מכבי נתניה. עושה רושם שהיחסים בין נשיא מכבי חיפה ובין הסמל הגדול של המועדון התחממו ושחר כבר בשל לקבל את ההחלטה ולתת את המושכות של מכבי חיפה למלך האוהדים, כך שבעונה הבאה נראה את עטר חוזר לכרמל ומאמן את הקבוצה שבה כיכב.

 בשנים האחרונות ראובן עטר הוא המאמן מספר 1 בליגה, להוציא את אלי גוטמן שכבר שייך לליגת האלופות. גם בתקציב אפס, במכבי נתניה הוא הצליח ליצור קבוצה מעניינת, תוססת, מאתגרת שמשחקת כדורגל מהנה ומוסיפה הרבה כבוד למועדון וגם לראובן עצמו, מאמן שכולנו אוהבים.

 להחזיר את ראובן עטר למכבי חיפה בתור המאמן הוא לא אינטרס של אוהדי הקבוצה בלבד, אלא גם של כל ציבור אוהדי הכדורגל בארץ, כאלה שאוהבים לראות סמלים חוזרים הביתה. בדיוק כפי שאורי מלמיליאן קיבל את השרביט בבית"ר ירושלים ועם הסבלנות המתאימה הוא גם יצליח בבירה, וכמו שאבי נמני קיבל את ההזדמנות במכבי ת"א ויצליח אף הוא, ככה גם ראובן עטר צריך לחזור למכבי חיפה ויוסי אבוקסיס לתפוס את מקומו של אלי גוטמן.

 עד שלא ייתנו פה כבוד ראוי לשחקני עבר, גם שחקני עתיד לא יהיו בארץ. מלבד הכבוד שמגיע לראובן עטר, הוא גם מאמן אדיר והאיש הנכון להחזיר את מכבי חיפה להתמודדות על האליפות. ואלישע? הוא כבר יסתדר בליגה של 16 קבוצות. לא תהיה לו בעיה להוציא 100 אלף דולרים במקום אחר. 

 

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק