אבידור שמע שהוא לא בסגל וזעם

החלוץ שהיה אמור לעבור לעירוני קרית שמונה ושוכנע להישאר, נדהם כששמע שהוא כלל לא בסגל של מוטי איווניר במשחקה של מכבי תל אביב מול הפועל רמת גן. מדוניאנין נחת בצהריים, טרם הוחלט אם יהיה בסגל

יום שישי 11 פברואר 2011
שלמה חסיד
מאמן מכבי תל אביב, מוטי איווניר, ממשיך להרגיש את הלחץ הגדול בקבוצה אותה הוא מאמן, וכבר בשבת במשחק מול רמת גן בחוץ הוא ייאלץ לנקוט בצעדים שלא הולמים קבוצה עם תקציב של מעל ל-100 מיליון שקלים.

רק ביום שישי בצהריים, האריס מדוניאנין שב ממשחק האימון של נבחרת בוסניה מול מקסיקו. לפיכך, נאלץ איווניר לשבץ את אחד מקבוצת הנוער לסגל הקבוצה באימון. באשר להשתתפותו של מדוניאנין במשחק מול הפועל ר"ג, יוחלט הדבר בסמוך לשעת המשחק והבתאם למידת העייפות של השחקן, שלא ערך אף אימון השבוע עם הצהובים.

בסיום האימון הגיעה הדרמה הגדולה, כאשר התבשר החלוץ יובל אבידור שהוא לא בסגל למשחק. אבידור היה אמור לעזוב השבוע לקרית שמונה עקב מעמדו המעורער, אולם שוכנע להישאר במכבי ת"א. לאחר ששמע שהוא כלל לא בסגל הביע אבידור זעם רב וע"פ עדות של חלק משחקני הקבוצה, הוא נראה נרגש במיוחד, ואחד מהם אמר: "הוא פשוט השתולל".

איווניר ייאלץ להעלות לסגל הבוגרת שני שחקני נוער לקראת המשחק. יש לציין כי דמיטר רנגלוב הבולגרי שב ממשחק אימון של נבחרת בולגריה ולכן ערך אימון קל בלבד.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק