אוהדים: איווניר בגד בנו

בעקבות הכישלונות האחרונים בעידן מוטי איווניר, אוהדי מכבי ת"א בגילוי לב ל-TELESPORT לאחר התיקו המפתיע מול עכו: "איווניר יותר גרוע מנמני. מכבי צריכה את קשטן". איווניר: "אני יודע בדיוק מי האנשים שמקללים ויודע מה עומד מאחורי זה"

שבת 05 מרץ 2011
שלמה חסיד

חודשיים לאחר שמוטי איווניר החליף את אבי נמני, אוהדי מכבי ת"א מאסו בו וקראו לו להשאיר את המפתחות וללכת.

איווניר, מהסמלים הגדולים של מכבי בשנות ה-80 הצליח להקים עליו את האוהדים בזכות התוצאות הדלות, היכולת הירודה והתבטאויות לוזריות בתקשורת.

כמה מראשי האוהדים שוחחו הערב עם TELESPORT ואמרו: "הפגנו למען איווניר כשרוני לוי הוביל עליו בדעת הקהל. רצינו אותו, אבל הוא בגד בנו. הוא לא מתאים למכבי ת"א, הוא יותר גרוע מאבי נמני שהיה צריך ללכת הביתה. מכבי צריכה בשנה הבאה מאמן אחד וזהו דרור קשטן".

כזכור, מכבי לא ממריאה בעידן איווניר והעדות הגורפת ניתנה הערב, כאשר הצהובים איבדו יתרון של שני שערים ונפרדו בתיקו 2:2 נגד הפועל עכו. איווניר בתגובה תקף חלק מהאוהדים ואמר: "אני יודע בדיוק מי קילל אותי".

איווניר אמר עוד: "למי ששכח, במשחק הקודם עכו ניצחה 0:3 או 1:3 והיום הייתה קבוצה אחת על המגרש במשך 75 דקות. . היום שיחקנו טוב ולא ניצחנו. אני יודע בדיוק מי האנשים שמקללים ואני יודע מה עומד מאחורי זה, כך שאני לא מתרגש. האוהדים רוצים ניצחונות וכשזה לא קורה, הם מקללים".


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק