אלימלך כשיר לריינג'רס

הפועל ת"א ערכה היום אימון מסכם בארץ לקראת היציאה מחר למפגש הגומלין מול הריינג'רס. אלימלך, שסבל ממחלה, ערך אימון עם הקבוצה ויעמוד בין הקורות בסקוטלנד

יום שני 19 פברואר 2007
עדי גלסקה
  הפועל תל אביב ערכה הבוקר את האימון האחרון בארץ לקראת המשחק מול גלאזגו ריינג'רס. מחר בבוקר תמריא הקבוצה לסקוטלנד, ובערב תערוך אימון ראשון  במגרש של הריינג'רס.

אווירה מצויינת היתה באימון ובקבוצה יש תחושה שאפשר לשחזר את העונה החלומית באירופה, בתקופת דרור קשטן ולהגיע לשמינית גמר גביע אופ"א. 

"אם כי מדובר במשוכה קשה מאוד, אנחנו מגיעים לשחק מול יריבה שהביתיות שלה משמעותית מאוד. הקהל הוא כמו שחקן על המגרש, אבל אנחנו מוכנים לזה",  אמר סלים טועמה ל- TELESPORT והוסיף: "חלק מהשחקנים כאן עברו כבר את החוויה הזו בעבר, כך שאנחנו יודעים מה מצפה לנו, זה בטח לא יהיה קל".

בשורה משמחת למאמן הקבוצה, ניר לוין. השוער, שביט אלימלך, שסבל משפעת ולא הגיע אתמול לאימון, התאמן היום עם חבריו והוא כשיר למשחק בסקוטלנד. 

דני בונדר, החולה, ערך גם הוא אימון מלא והוא יהיה כשיר למשחק.

כ- 1400 אוהדים של הפועל צפויים להגיע לעודד את קבוצתם כשחלק יגיעו במטוס החכור של הקבוצה. 

ברוך דגו אמר לקראת הגומלין: "במשחקים מסוג זה השחקנים מתעלים על עצמם ואני בטוח שנדע לעשות את זה. אנחנו לא יכולים להבטיח שנעבור שלב, אבל אני בטוח שכולם יתנו הכל כדי להצליח".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק