אוואט: האימונים ברמה גבוהה

נבחרת ישראל ערכה אימון ראשון לקראת משחק הידידות מול חוף השנהב ביום רביעי, השוער: "תמיד טוב לראות את כל השחקנים ולבוא לנבחרת". רמי גרשון בספק למשחק בגלל פציעה

יום שלישי 09 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

 נבחרת ישראל סיימה ביום שני בערב, בשוויץ,  את האימון הראשון שלה לקראת משחק הידידות מול חוף השנהב, שיתקיים ביום רביעי. כל שחקני הסגל נטלו חלק באימון, פרט לבלם רמי גרשון, שסובל מפציעה בכף הרגל. גרשון הסתפק באימון ריצה בלבד והוא בספק למשחק.

בזמן האימון חולקו השחקנים לשתי קבוצות, שערכו אימון בעומס שונה. השחקנים ששיחקו במדי קבוצותיהם בימים האחרונים כמו ליאור רפאלוב, אלמוג כהן ומאור מליקסון, שהגיע לאימון הישר משדה התעופה, ערכו אימון מעט שונה.

שוער הנבחרת, דודו אוואט, אמר לאתר ההתאחדות: "תמיד טוב לראות את כל השחקנים ולבוא לנבחרת. עצם העובדה שהרבה שחקנים מגיעים מאירופה יכול רק להוסיף לנו, שכן האימונים ברמה גבוהה יותר, חזקה יותר וברור שתמיד טוב שעוד שחקנים ישראלים משחקים ברמות גבוהות יותר.

"ביום רביעי מצפה לנו כמובן משחק לא קל מול נבחרת חזקה וטובה בדמותה של חוף השנהב, עם שחקנים מעולים. עם זאת, אנחנו מבחינתנו צריכים לעשות הכנה טובה למשחקים בתחילת ספטמבר, כי מה שחשוב לנו זה המשחק מול יוון וכמובן אחר כך המשחק מול קרואטיה".

צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק