אסור להן לאבד נקודות

המלצת WINNER לליגה הגרמנית השנייה: סט. פאולי מאוד לא יציבה, אך בכל זאת במרחק של 4 נקודות בלבד מהפסגה. אוניון המארחת עם 5 ניצחונות רצופים במגרשה הביתי ורק ניצחון ישאיר אותה בתמונת הצמרת

יום שישי 28 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

12 מחזורים כבר חלפו להם בליגת המשנה בגרמניה והערב ייפתח המחזור ה-13. בהמלצה זו אנו נתמקד במשחק בין אוניון ברלין הנמצאת במקום השביעי והיא מארחת הערב את סט פאולי במקום הרביעי, מרחק 4 נקודות בלבד מהפסגה שם נמצאת גרויטר פירט.

באוניון יעדרו אחמד מחמודי, סימון טרודה, כריסטיאן סטאף ודניאל גולרט, כאשר חלוץ הקבוצה סילביו חוזר להרכב. בסט פאולי יעדרו קרלוס זמבראנו, מוריץ וולץ, פטר פיליפוביץ', ג'אן פיליפ קאלה ולאס סוביץ'.  דניס נאקי ומרקוס טוראנדט חוזרים לפעילות בקבוצה.

אוניון פספסה הזדמנות נהדרת לקחת ניצחון באוהה בשבוע שעבר. אואה נשארה בעשרה שחקנים אחרי חצי שעה - אבל אוניון לא עשתה עם זה כלום. אלא שבבית שלהם אוניון קבוצה הרבה יותר טובה, וניצחה את כל חמשת משחקי הבית האחרונים שלה - אך לצערה דווקא במשחק הבית הראשון של העונה נחלה הפסד.

סט פאולי אחרי ניצחון ביתי 2-1 על פרנקפורט, סגנית המוליכה. הקבוצה שמרה על רשת נקיה רק במשחק אחד בליגה עד כה ותשמח לעשות את זה במשחק היום מול אוניון. למרות זאת, ההערכה היא שהמשחק הזה יגמר בתיקו עם שערים. אולי נתון נוסף שיכול לחזק תוצאת תיקו אפשרית - בשמונה המפגשים עד כה בין שתי הקבוצות - קבוצת החוץ מעולם לא ניצחה. 

משחק 8: אוניון ברלין - סט. פאולי. ההימור: X 

צילום: Gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק