רודופיס בבכורה ביתית

המלצת WINNER לבית 3 ביורוקאפ: רודופיס הליטאית משתתפת השנה בפעם הראשונה במפעלים האירופאיים, וכעת היא מגיעה הביתה לקהל הביתי והתומך. אריס סלוניקי מקווה להתאושש מהפתיחה הגרועה

יום שלישי 22 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

רודופיס ניצחה בכרונינגן, הולנד במחזור הפתיחה של בית 3 ביורוקאפ, כאשר אריס פתחה את העונה עם הפסד ביתי ומעט מפתיע אולי מול נימבורק הצ'כית, 64:55..

אריס סלוניקי היוונית ביצעה בקיץ שינויים רבים בסגל השחקנים וניתן לראות זאת היטב במשחקי הקבוצה האחרונים. אריס עדיין לא מצליחה להתחבר, ולמעשה משחק הליגה האחרון שנערך בסוף השבוע קטע רצף של 5 הפסדים. מאידך, רודופיס מופיעה בפעם הראשונה במפעלים האירופיים וניצחון החוץ בהולנד בהחלט העלה את רף הציפיות של המועדון - שנהנה מתמיכה נהדרת של הקהל באולם הביתי.

אריס איבדה עשרים כדורים במחזור הפתיחה וקלעה ב-35.8 אחוזים בלבד לשתי נקודות. ברודופיס חמישה שחקנים קלעו בדאבל פיגרס במחזור הראשון, ויש לה אחוזי קליעה מצויינים מחוץ לקשת ה-3 עם 8 סלים מ-19 ניסיונות.

המאצ' אפ של המשחק יהיה בין שני הפורוורדים - כריסטוס טאפוטוס מאריס לבין דאינוס סלנגה מרודופיס, שנראה כי תנצח ולדענו אף תעשה זאת מעל הליין נוכח התצוגות האחרונות של אריס.

אידאס ויסקונטס מרודופיס אמר: "פתחנו מצוין את הבית ואנחנו מקווים לא לאכזב את הקהל הביתי שלנו. אם ננצח נרכוש יתרון משמעותי לקראת ההמשך". דומיניק ג'יימס מאריס אמר: "יש לנו קבוצה מצויינת שרק צריכה להתחבר. אני מאמין שנשיג ניצחון שישים מאחור את הבעיות שלנו".  

משחק 14: רודופיס - אריס סלוניקי (‎+7). ההימור: 1

צילום: אריס סלוניקי - האתר הרשמי

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b