בור עמוק

המלצת WINNER לאפרטורה: כשהיא אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון ומגרדת את תחתית הטבלה, אסטודיאנטס תתארח הערב אצל ארסנאל ותנסה לא להסתבך עוד יותר

יום ראשון 27 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

ארסנאל תארח הערב (ראשון) את אסטודיאנטס לה פלטה למשחק במסגרת המחזור ה- 16 באפרטורה. ארסנאל דורגה ערב המחזור במקום ה-8 בטבלת הליגה הארגנטינאית עם 23 נקודות במאזנה, ואילו אסטודיאנטס במקום ה-19 עם 10 נקודות בלבד.

ארסנאל מגיעה למשחק אחרי ניצחון 0-1 על לאנוס בחוץ. חואן קאפה וניקולאס אגוירה הפצועים ייעדרו בקבוצה. מן העבר השני, המשחק של אסטודיאנטס מול באנפילד ביום שני פוצץ אחרי 13 דקות בגלל התפרעות אוהדים, כך שבאנפילד זכתה לניצחון טכני במשחק וחלפה על פניה של אסטודיאנטס בתחתית הטבלה. עדיין לא ברור אם רודריגו בראנה מושעה ממשחק זה או ממשחק אחר.

לאסטודיאנטס 2 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ושמונה הפסדים עד כה. לארסנל 6 ניצחונות, 5 תוצאות תיקו ו-4 הפסדים. ארסנאל טובה יותר מאסטודיאנטס בהתקפה והבקיעה עד היום 17 שערים. גם בהגנה המארחים טובים יותר וספגו רק 13 שערים. 

ארסנאל ניצחה את אסטודיאנטס בשניים מעשרת המשחקים האחרונים ביניהם, כולל המשחק האחרון ביוני. אסטודיאנטס ניצחה בחמישה משחקים ושלושה מהם נסתיימו בתיקו. אסטודיאנטס לא ניצחה בארבעה משחקים, המצב בקבוצה לא שקט ונראה כי תפסיד במשחק הערב.


משחק מס' 163: ארסנאל - אסטודיאנטס לה פלטה. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק