מילאנו תשמור על הסיכוי?

המלצת WINNER ליורוליג: הקבוצה האיטלקית תתארח בטורקיה אצל אנאדולו אפס, בידיעה כי הפסד עלול להוביל לסיום דרכה במפעל

יום רביעי 07 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
אנאדולו אפס תארח הערב (רביעי) את מילאנו למשחק במסגרת המחזור השמיני בבית ג' של היורוליג. אפס במאזן של ארבעה ניצחונות ושלושה הפסדים עד כה, כאשר מילאנו עם שני ניצחונות וחמישה הפסדים בבית. מילאנו, החמישית בבית, עלולה למצוא את עצמה מחוץ לטופ 16 אם תפסיד במשחק הזה ופרטיזן תנצח את שרלרואה במשחק המקביל. אפס זקוקה לניצחון כדי להגיע לטופ 16.

אפס ניצחה את מילאנו בכל חמשת המשחקים האחרונים ביניהן באיסטנבול. היא מובילה את היורוליג בחטיפות (63) ואילו מילאנו מובילה את המפעל באיבודי כדור עם 76. צפו למשחק חם באיסטנבול.

ארמאני נפרדה מכוכבה דנילו גלינארי שחזר ל-NBA, אפס ללא טרנס קינסי וארסן אילייסובה הפצועים. דושקו סבנוביץ' מאפס הוא כוכב חוליית ההתקפה של הקבוצה, אבל כוכבה הגדול הוא הביג מן סטנקו בראץ, שלמילאנו אין ממש תשובה אליו. בעמדת הגארד יהיה קרב מעניין בין דרו ניקולאס ממילאנו לבין סאשה וויצ'יץ' מאפס, ובין קרם טונצ'רי מאפס לבין אומאר קוק ממילאנו. התחזית - ניצחון לאפס.

אומר קוק ממילאנו אמר: "מצפה לנו משחק קשה ביותר מול קבוצה טובה וביתית, אבל יש לנו מה למכור מול כל קבוצה בכל אולם במפעל הזה". סטנקו בראץ מאפס אמר: "אם נפסיד במשחק הזה אנחנו עלולים להסתבך, ולא ניתן לזה לקרות לנו. אני מאמין שהקהל שלנו ידחף אותנו לניצחון". 

משחק מס' 109: אנאדולו אפס - מילאנו (8+). ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f