אוסטרליה חגגה תואר בקריקט

אליפות העולם בקריקט: האוזיס השיבו לידם בפעם השלישית ברציפות את הגביע העולמי לאחר ניצחון על סרי לאנקה בגמר הבוקר. הכוכב אדם גילברט התעלה עם 149 ריצות עבור הצהובים

יום ראשון 29 אפריל 2007
מערכת TELESPORT
לאחר כמעט חודשיים, 29 ניצחונות רצופים של אוסטרליה בגביע העולמי של הספורט האנגלי העתיק ומוות אחד תמוה. הגיע הבוקר לסיומון מונדיאל הקריקט הגדול שנערך בשמונה השבועות האחרונים באיים הקאריבים  עם ניצחון אוסטרלי על סרי לנקה בגמר.

האוהדים בסידני ומלבורן לא התחשבו הבוקר בעובדה שהמשחק החל בשעה 23:30 עבורם, נשארו ערים וזכו לראות את גיבוריהם מניפים את הגביע בפעם השלישית ברציפות לאחר הזכיות ב-1999 וב-2003. האוזיס עשו זאת בעיקר בזכות משחק נפלא של אדם גילברט שצבר 149 ריצות ב-104 כדורים בסך הכל והעניק לקפטן הקבוצה ריקי פונטינג את המלאכה הקלה ביותר על המגרש - להניף את הגביע.

החבורה שמסרי לנקה הייתה במשחק לאורך כל אורכו אך מי שלא הרשים במדיה היה דווקא הספינר הטוב שלה ג'ייסוריה שהחמיץ הזדמנויות טובות לפסול את החובטים האוסטרלים לכל אורך המשחק. הצהובים ניצלו את העובדה כי הגשם שהחל לרדת באזור האצטדיון קיצר את המשחק ומיד החלו לפתוח את בקבוקי השמפניה שהוחבאו בחדר ההלבשה על ידי הצוות המקצועי.

בסיום נראה המרחק בין ישראל לאוסטרליה קטן מאד כשראש הממשלה ג'ון האוורד התקשר למנהלי הנבחרת ובירך אותם על ההישג  הנפלא. הקפטן ריקי פונטינג התגאה בסיום מחבריו לקבוצה. " שלטנו בטורניר ביד רמה, ניצחנו 12 משחקים קשים ולמרות שהיו משחקים שבהם התקשנו שלטנו בטורניר ביד רמה".  
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק