היכולת הזו לא תספיק מול י-ם

פיינל - פור: ג'יימי ארנולד, ממצטייני הניצחון על הגליל שמח על הניצחון אך יודע שהיכולת לא תספיק בגמר. ספאחיה: "גליל שיחקה בלי לחץ וזה עבד לטובתה" קטש: "אני גאה בשחקנים שלי"

יום שלישי 29 מאי 2007
שלמה חסיד

אז מכבי ת"א עשתה זאת, אבל מעטים חשבו שיהיה לה כ"כ קשה. החניכים של נבן ספאחיה הצליחו לנצח בשיניים את הגליל, 87:93 ולהעפיל לגמר. 

מכבי תתמודד בגמר מול היריבה המושבעת שלה, הפועל ירושלים, שמולה זה הולך להיות סיפור שונה לגמרי.

נבן ספאחיה, מאמן מכבי אמר בסיום: גליל שיחקה בלי לחץ וזה היה לטובתה. חלק מאוהדי מכבי ת"א קיללו אותי במהלך המשחק אבל זה לא מפריע לי, אנחנו נבוא לגמר ונעשה את העבודה שמצפים מאיתנו".

ג'יימי ארנולד, אחד מהמצטיינים של מכבי הערב אמר אחרי המשחק: "תמיד שאני על המגרש אני נותן את המיטב שלי. יש לנו הרבה עבודה עדיין כי נצטרך לתת הרבה יותר בגמר כדי לנצח את ירושלים. גליל שיחקה מצויין במשחק הזה וכל הכבוד לה על כך. לא אומר ששיחקנו את המשחק הכי טוב שלנו, אבל אנחנו עדיין בטוחים שאנחנו יכולים להשתפר מול הפועל בגמר ולנצח". 

דרק שארפ: "היה מאוד קשה היום, אבל במעמדים האלה זה תמיד קשה, אף אחד לא חשב שיהיה לנו קל, כולם היו נגדינו, הקהל אבל התעלינו על כך".

על המשחק מול ירושלים: "הולך להיות משחק מצויין, כולם יודעים שיש יריבות קשה בין הקבוצות ואנחנו נעשה את המקסימום כדי לנצח".

יותם הלפרין: "אנחנו שמחים שהמשחק הזה מאחורינו, היה משחק טעון כמו שצריך להיות. ידענו שגליל תבוא מוכנה לכל התרגילים שלנו, אף אחד לא יעשה לנו חיים קלים. ברכות לגליל, אני שמח שעברנו את המשחק הזה ועכשיו חושבים רק על ירושלים".

ניקולה ווצ'יץ: "לא התאמנתי בחודש הזה ולא הייתי כשיר למשחק הזה, אבל החברים נתנו משחק מצויין וכל הכבוד להם. אני חושב שמכבי יכולה לנצח את הפועל ירושלים גם בלעדיי אבל אני יודע שזה לא יהיה קל".

עודד קטש, מאמנה של הגליל שהיה כ"כ קרוב להביא את קבוצתו לגמר על חשבון מכבי אמר בסיום: "אתה לא יכול לצעוק על שחקן שמחטיא קליעת עונשין, אולם למרות ההחטאות היינו בתמונה עד הסוף. שלושה ריבאונדים בהתקפה של מכבי בסוף הכריעו את המשחק, עשינו טעויות קריטיות בסוף וחבל. אני הכי גאה בשחקנים שלי, הם באו מרוכזים ועשו ככל שיכלו".

עומרי כספי: "נתנו משחק מצויין, היינו מאוד קרובים, חבל שלא עשינו את זה אבל מגיע כל הכבוד לכולם, שנה הבאה במכבי אני מקווה להיות שחקן מפתח".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק