רכבו של רוני לוי הושחת

אלמונים ריססו כתובות נאצה בעקבות האפשרות לחזרתו של ג'ובאני רוסו. הערב: ההזדמנות הראשונה של סורמה הקשר הפולני יערוך הופעת בכורה במדי מכבי חיפה במשחק האימון ב-18:30 נגד נצרת עילית

יום שלישי 17 יולי 2007
הדס גרינברג

ההתנגדות של אוהדי מכבי חיפה להחזרתו של ג'ובאני רוסו לקבוצה מחריף ועובר לפסים אלימים. 

במהלך הלילה האחרון השחיתו אלמונים את רכבו של מאמן מכבי חיפה, רוני לוי. האלמונים ריססו את הכיתוב: "אל תחזיר את ג'ובאני רוסו לחיפה"  ו" תיזהר  להביא את ג'ובאני". כמו כן נוקבו צמיגי הרכב של לוי. 

 מעשה זה הינו צעד נוסף להחרפת המאבק כנגד הבאתו של ג'ובאני לחיפה כאשר בתחילת החודש כזכור רוססו כתובות נאצה כנגד רוסו במשרדי העובדים של מכבי חיפה בקרית ספר.

 כל זאת בנוסף לכתובות שרוססו לפני כשבועייים בקרית אליעזר וביניהם כתובות :" ג'ובאני נאצי", "מורנה זונה" ו"לא רוצים את ג'ובאני בחיפה".

רוני לוי הגיב למעשה:" אני לא מעוניין להגיב על זה מהסיבה הפשוטה שלא אתן לחוליגנים הללו במה". 

מכבי חיפה הודיעה: "המועדון מגנה את המעשה, ומתבייש באלה העושים מעשים כאלה והמכנים עצמם אוהדי הקבוצה. אנו מקווים שהמבצעים ייתפסו בקדם וייענשו בהתאם. תלונה תוגש במשטרה"

גיל לבנוני, דובר ההתאחדות לכדורגל: "ההתאחדות מגנה בצורה תקיפה כל גילוי של אלימות. אלימות אינה מקומה בספורט . ההתאחדות כרגע פועלת בנושאי חקיקה וחינוך אוהדים ואולי זה ימנע בעתיד מקרים כמו היום".

הערב: חיפה מול נצרת עילית

והערב יעסקו בחיפה גם בכדורגל. אל סורמה, הרכש היחיד שחיפה החתימה עד כה, יהיו נשואות העיניים גם של האוהדים וגם של הצוות המקצועי של הקבוצה, בתקווה שהשחקן יוביל את חוליית הקישור של הקבוצה.

בנוגע לבלם, בטאו, אותו היו רוצים לראות בחיפה, נעשו מאמצים להבאתו לקבוצה, אך למרות זאת בחיפה הבינו שבלם קורינתיאנס עלול לא להגיע לכרמל.

כעת, המאמצים עוברים לכיוון החתמתו של הארגנטינאי, דייגו קורסה, בלמה של ראסינג קלוב, כל זאת לפני הנסיעה למחנה האימונים באוסטריה בשבוע הבא.

לפני היציאה למחנה האימון, המאמן, רוני לוי, ישחרר שלושה משחקניה הצעירים של הקבוצה: שון שנפ, שלומי חנוכה ושי מיימון. שנפ צפוי לעבור לנצרת עילית. מיימון, ששיחק בעונה שעברה במכבי הרצליה, עתיד לעבור לאשדוד.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק