חיפה ניצחה, השחקנים לחוצים

מכבי חיפה גברה 0:2 על הפועל נצרת עילית במשחק אימון הערב בכפר גלים משערים של קטן וחמד. אך שחקניה חוששים לאחר אירועי הבוקר. קייסי: אנו חוששים שמשהו יקרה לנו

יום שלישי 17 יולי 2007
הדס גרינברג

מכבי חיפה ניצחה הערב 0:2 את הפועל נצרת עילית במשחק אימון במגרש בכפר גלים. המשחק  היה גם משחק אימון אחרון של החיפאים בארץ לפני היציאה למחנה האימונים באוסטריה בשבוע הבא. לוקס סורמה הפולני שערך הערב את הופעת הבכורה שלו אצל הירוקים שותף במחצית הראשונה ולא הורגש במיוחד.

החיפאים עלו ליתרון משער של יניב קטן בדקה ה-35 כאשר החלוץ קיבל כדור באגף ימין, הכניע את יוסי שקל וקבע 0:1 לחיפה. כעבור ארבעים דקות בתום  ערבוביה  ברחבה של נצרת עילית הכדור הגיע לרגליו של תומר חמד שבעט פנימה וקבע את תוצאת המשחק, 0:2 לירוקים.

שחקני חיפה דיברו בסיום לא רק על מה שקרה הערב על המגרש והתייחסו לאירועי הבוקר בחיפה. אדורם קייסי טען: " אין ספק שזה משהו שכולם צריכים לתת עליו את הדעת, אני לא מבין מי חושב לעשות דבר כזה, אין ספק שהם עברו את הגבול, הבנתי שזה צולם ואני מקווה שהאשמים יעצרו. אני לא זוכר מקרים כאלו בעבר בקבוצה" אמר השחקן הותיק. על הפחד שהסלמה תתקרב לשחקנים באופן ממשי אומר קייסי "אין ספק שאנו חוששים שמשהו יקרה לנו".


רוני גפני הרכש הישראלי היחיד עד כה של חיפה אמר בסיום: "סך הכל זה היה משחק אימון טוב למרות שהיה קשה לשחק בגלל הרוח". באשר  לקבוצתו החדשה אמר השחקן: "אני מרגיש פה טוב מאד הכל בזכות השחקנים והמערכת הטובה שיש כאן". גם גפני בחר להתיילס לאירועי הבוקר.  "מי שקורא לעצמו אוהד ועושה דבר כזה הוא לא אוהד, זה בושה וחרפה אני מקווה שישימו לאלימות הזו סוף".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק