רייס עשוי לסגור בליון

נשיא האלופה הצרפתית נתן לשחקנה של ארסנל 48 שעות להחליט אם ברצונו לעבור - ליון מקדימה את ריאל במאבק עליו ותהיה מוכנה לשלם יותר. ריאל חזק בתמונת אריאן רובן

יום חמישי 26 יולי 2007
אורן קורנפלד

האם נראה את חוזה אנטוניו רייס משחק בשנה הבאה בליגה הצרפתית אצל האלופה בששת השנים האחרונות, ליון? כרגע הסיכויים גבוהים לכך.

דיווחים שעולים מכלי תקשורת שונים מביאים ידיעות לפיהן ליון מקדימה את ריאל מדריד בקרב על רייס. ליון, שהרוויחה סכומים נאים ממכירתם של אריק אבידאל לברצלונה ולפורנט מאלודה לצ'לסי, תהיה מוכנה ככל הנראה לשלם עבור השחקן 15 מיליון יורו.

לעומת זאת, אלופת ספרד עדיין נשארת עקשנית בסכום שהיא מוכנה לשלם וההצעה האחרונה שלה עומדת על סך של 4 מיליון יורו. הדבר היחיד שכרגע נראה מפריד בין רייס לליון היא הסכמת השחקן להגיע לצרפת.

ההערכות הן שרייס יעדיף לשוב לשחק בספרד, כאשר נשיא ליון, ג'ין מישל אאולאס איפשר לו לשקול את צעדיו ולהודיע לו על החלטתו בתוך 48 שעות.

מדריד תהיה מוכנה לשלם על רובן

בריאל מדריד הבינו כי כדי לצרף את אריאן רובן צ'לסי, יהיה עליהם לפתוח את הארנק ולהוציא סכום כסף לא מבוטל. נשיא ריאל מדריד, רמון קלדרון יציע לסגנית אלופת אנגליה לא פחות מ-15 מיליון יורו כדי להביא את רובן לספרד.

קלדון אמר אמש כשהתראיין בנושא: "צ'לסי חייבת להחליט שהיא מוכרת אותו (כדי שנביא אותו). אם הם יעשו כן, לא יהיו בעיות עם החוזה של השחקן".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק