המומ עם מקסיץ' נעצר

השוער הסרבי מתאבל על מות סבו וחידוש הקשר יתבצע עם סיום האבל. אלישע לוי על העיכוב בהגעתו של חמד: אני מקווה שזה לא יימשך יותר מידי. כעס על פטי שעדיין לא הגיע

יום שני 30 יולי 2007
הדס גרינברג

המו"מ בין בני סכנין לשוער הסרבי, דאג'ן מקסיץ' תקוע בשל אבל משפחתי של השחקן על מות סבו השבוע. בקבוצה ממתינים שהשוער יחדש עימם את הקשר לאחר סיום האבל.

אין התקדמות גם בכל הקשור לסוגיה הלא פתורה של הגעתו של תומר חמד לקבוצה. אלישע לוי, מאמן הקבוצה, אמר ל-TELESPORT: "נמתין לחזרתה של חיפה ממחנה האימונים ונבדוק היכן עומדים הדברים. אני מקווה שזה לא יימשך יותר מידי".

יא יא פטי שלא יצא עם הקבוצה למחנה האימונים בגלל שלא החזיק בויזה לרומניה בשל איסור השלטונות הרומניים להנפיק ויזות לשחקנים אפריקאיים, אמור היה לחזור לארץ ולהתחיל את האימונים עם הקבוצה כבר בשבת, אך הגעתו מתעכבת. בקבוצה כועסים על השחקן שמתעכב בהגעתו לאימונים בארץ, זאת אחרי שלא התאפשר לו להתאמן עם הקבוצה במחנה האימונים שמטרתו העיקרית היא לגבש אותה.

בקבוצה טוענים כי השחקן אינו מגלה רצינות בכל מה שקשור להכנות של הקבוצה לעונה הקרובה, זאת למרות שהשחקן הבטיח שהוא יגיע ביום שלישי לארץ. היום תקיים הקבוצה משחק אימון מול הפועל נצרת-עילית (17.30, ירכא).

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק