מאנה השתלט על הפגישה

היו"ר בדיון החירום עם הרציקוביץ', פרידמן ונמני: "אני הקובע. בלי הכסף שלי הקבוצה הייתה מתרסקת". יבריץ' ימשיך בקבוצה. נמני קמאנן ורודי חדד ייעדרו מול מכבי פ"ת

יום שישי 31 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

בתום פגישת החירום של ראשי מכבי ת"א בעקבות ההדחה מאירופה ומצבה הכללי של הקבוצה, לא הצליח הבעלים, לוני הרציקוביץ' להזיז שום דבר, למרות ההצהרות על לקיחת האחריות אחרי ההפסד בטורקיה לארצ'יאספור (3:1).

הרציקוביץ', המנג'ר והקפטן, אבי נמני והמנכ"לית, תמי פרידמן, ביקשו הבהרות מרוני מאנה בנוגע לכסף שהובטח, אבל נאלצו לשתוק כשהאחרון הבהיר: "אני קובע. בלי הכסף שהבאתי, הקבוצה הייתה מתרסקת לחלוטין".

בהמשך דיבר הבעלים על שקט תעשייתי ועל התנהלות אחרת, אבל מבחינה כספית לא היו שום חדשות מצידו של הרציקוביץ'.

מאנה מצידו, הבהיר כי הדברים שנעשו על ידי המאמן, אלי כהן, בבחירת הסגל הם הסיבה האמיתית להתרסקות המקצועית של המועדון. היו"ר הבטיח כי בשבוע הבא יגיעו 2 שחקנים חדשים שייבחרו על ידי המאמן המיועד והמנג'ר, אבי נמני.

מאנה הוסיף: "מה הקשר בין הדברים שלי לתקשורת לצורה העלובה שבה נראינו על המגרש. תפסיקו לבלבל את המוח בתירוצי סרק. הכדורגל עלוב ורק המאמן החדש (גיא לוי) ישנה הכל".

החלטה נוספת שהתקבלה היא להמשיך את ההתקשרות עם השוער הסרבי, דרגוסלב יבריץ', כשההסבר הוא - היכולת הדלה של הבלמים וההגנה גרמו לספיגות השערים. יבריץ' אינו אשם.

מאנה גער באחד הנוכחים כשזה פלט כי עדיף קבוצה עם תקציב נמוך מאשר קבוצה מלאת ריבים ומחלוקות בתקציב גבוה וכספים שאינם מגיעים. פגישה מרובעת נוספת תתקיים ביום ראשון, אחרי שנושא גיא לוי יתבהר יותר.

את המשחק נגד מכבי פ"ת בגביע הטוטו מחר ינהל המאמן הזמני, ויקי פרץ. מהמשחק ייעדרו אבי נמני, יניק קמאנן ורודי חדד.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק