קרב ישיר

המבורג פוגשת את וולפסבורג כאשר אחת מהן תיאלץ לעבור קבוצה מליגת המשנה בשביל לשרוד בליגה. האם סוף סוף המבורג תנצח בביתה את וולפסבורג אחרי יותר מעשור?

שבת 20 מאי 2017
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 162 בטופס בין המבורג לוולפסבורג במסגרת המחזור ה - 34 בליגה הגרמנית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון וולקספארק. (שעת סגירה 16:29)

המבורג מדורגת במקום ה-16 בטבלה עם 35 נקודות, רחוקה שתי נקודות מוולפסבורג שנמצאת במקום ממנו לא הולכים למשחקי המבחן נגד הירידה. רק ניצחון כמובן יעלה אותה מעל הקו האדום וישלח את וולפסבורג, שזכתה באליפות רק לפני כמה שנים, למשחק נגד הירידה. היא מגיעה למשחק היום עם ניצחון בודד בשמונת המשחקים האחרונים שלה ועם שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים. מאזן הבית של הקבוצה העונה עומד על שבעה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו וחמישה הפסדים.

יריבתה במשחק הזה תהיה וולפסבורג שנמצאת כאמור בחוף מבטחים עם שתי נקודות מעל יריבתה במשחק הזה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו מול בורוסיה מנשינגדלבאך, זאת אחרי שניצחה את איינטרכט פרנקפורט בחוץ. באופן מדהים, וולפסבורג השיגה העונה יותר נקודות חוץ מנקודות בית. מאזנה שם העונה עומד על חמישה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו ושבעה הפסדים.

וולפסבורג ניצחה את המבורג בחמישה מששת המפגשים האחרונים בין השתיים. הנתון הנורא עבור המבורג הוא שהיא לא ניצחה את וולפסבורג בכל תשעת המשחקים האחרונים בהם היא אירחה אותה.

עם הנתון הזה, קשה לנו ללכת עם המארחת. וולפסבורג תשרוד בבונדסליגה ותחזור מהמבורג עם נקודה יקרה.

ההימור שלנו X ביחס של 2.90.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק