4

משחק פרידה

רב הסיכויים שספורטינג גיחון תיפרד מהליגה העליונה בספרד אחרי משחקה הביתי מול בטיס. בשביל שזה לא יקרה, היא צריכה צירוף של תוצאות לא סבירות. האם הנס יתחולל?

שבת 20 מאי 2017
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 183 בטופס בין ספורטינג גיחון לבטיס במסגרת המחזור ה - 38 בליגה הספרדית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון אל מולינון. (שעת סגירה 17:59)

בשביל שספורטינג גיחון לא תרד ליגה בתום המשחק הזה, היא זקוקה לכמה ניסים. היא חייבת לנצח את בטיס בהפרש שערים גבוה כשמנגד, היא חייבת שדפורטיבו לה קורוניה תובס במשחקה מול לאס פלמאס. הפער בין השתיים עומד על שלוש נקודות כשיחס השערים של גיחון גרוע בתשעה שערים מזה של לה קורוניה. מאזן הבית שלה העונה עומד על חמישה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו ועשרה הפסדים.

יריבתה במשחק הזה תהיה ריאל בטיס אשר מדורגת במקום ה-15 בטבלה עם 38 נקודות. היא הפסידה בשלושה מארבעת משחקיה האחרונים בליגה, וסיימה בתיקו אחד בלבד במהלך אחד עשר המשחקים האחרונים שלה. מאזן החוץ שלה העונה עומד על ארבעה ניצחונות, תוצאות תיקו אחת ושלושה עשר הפסדים.

בסיבוב הראשון נפרדו שתי הקבוצות בתיקו ללא שערים. בעונה שעברה ספורטינג גיחון לא הצליחה לנצח את בטיס בכל ארבעת המפגשים בין הקבוצות.

בטיס לא תתאמץ יותר מדי במשחק הזה. המארחת תרצה לעשות את שלה מול הקהל הביתי שלה אבל היא יודעת שהדברים לא ממש תלויים בה. אנחנו מאמינים שהיא תנצח אך בכל זאת תרד ליגה.

ההימור שלנו 1 ביחס של 2.10.

תגובות

טלספורט בפייסבוק