3

יוצאת החוצה

אחרי חודש וחצי ללא משחק מחוץ למגרשה הביתי, האקן מגיעה ליונקופינג לפגוש את הקבוצה שלא ניצחה מתחילת חודש מאי. איך הביקור שלה יסתיים?

יום שני 17 יולי 2017
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 62 בטופס בין יונקופינג להאקן במסגרת המחזור ה - 15 בליגה השבדית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון העירוני ביונקופינג. (שעת סגירה 19:59)

יונקופינג מדורגת במקום ה-12 בטבלה עם 15 נקודות, יתרון של שבע נקודות מעל לקו האדום כשיש לה משחק חסר לעומת שאר יריבותיה בתחתית. היא מגיעה למשחק הזה אחרי רצף של שבעה משחקים ללא ניצחון אשר במהלכם היא הפסידה בשלושה משחקים וסיימה ארבע פעמים בתיקו. במחזור האחרון היא סיימה בתיקו חוץ 1:1 עם אוסטרסנדס. מאזן הבית שלה העונה עומד על שני ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים.

יריבתה במשחק הזה תהיה האקן אשר מדורגת במקום התשיעי בטבלה עם 20 נקודות. היא ניצחה רק פעם אחת במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה בכל המסגרות כאשר הפסידה בארבעה מהחמישה האחרונים. במחזור הקודם היא נכנעה בביתה 1:0 למאלמו החזקה. מאזן החוץ שלה העונה סביר ועומד על שני יניצחונות, שלוש תוצאות תיקו והפסד בודד (3:3 ביחס השערים).

בעונה שעברה הייתה זו האקן שניצחה במגרשה 1:2 כאשר הגומלין ביונקופינג הסתיים בתיקו 1:1.

צפוי לנו משחק שקול בין שתי קבוצות לא מרשימות במיוחד. האקן רשמה רק הפסד חוץ העונה וקשה לנו לראות אותה חוזרת הביתה בלי נקודות מיונקופינג.

ההימור שלנו X ביחס של 2.70.

תגובות

טלספורט בפייסבוק