4

מכוונות גבוה

הפערים בחלק העליון של הטבלה בשבדיה אינם גדולים. אלפסבורג והמארבי נפגשות בידיעה שניצחון שלהן עשוי להביא אותן קרוב מאוד למקום השלישי. מי תנצח?

יום שני 17 יולי 2017
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 57 בטופס בין אלפסבורג לקלמאר במסגרת המחזור ה - 15 בליגה השבדית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך בבוראס ארנה. (שעת סגירה 19:59)

אלפסבורג מדורגת במקום השביעי בטבלה עם 22 נקודות, מרחק של ארבע נקודות מהמקום השלישי שמוביל לאירופה בעונה הבאה. היא נראית מצוין כשלמשחק הזה היא מגיעה אחרי חמישה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים. במחזור הקודם היא השיגה ניצחון מרשים 1:3 בחוץ על נורקופינג השנייה כאשר ההפסד האחרון שלה היה לפני חודשיים בחוץ לסיריוס. אלפסבורג ניצחה בכל שלושת משחקי הליגה האחרונים שלה בבית.

יריבתה במשחק הזה תהיה האמרבי שמדורגת במקום השמיני בטבלה עם 21 נקודות. הקבוצה חזרה מהפגרה והפסידה 2:0 להאקן בחוץ כאשר במחזור הקודם היא ניצחה בביתה 1:3 את אורברו. היא רשמה ניצחון בודד במהלך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה.

בעונה שעברה ניצחה אלפסבורג פעמיים ודי בקלות - 1:4 בחוץ ו-2:4 בבית. למעשה, הניצחון האחרון של האמרבי על אלפסבורג במסגרת הליגה היה בספטמבר 2007.

לא בטוח שגם הפעם זה ילך בקלות למארחת, אבל אנחנו בהחלט מאמינים שבמגרשה הביתי מול קבוצת חוץ חלשה היא תיקח את כל הנקודות.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.65.

תגובות

טלספורט בפייסבוק