4

חזרה אחרונה

רגע לפני משחק הגומלין מול מכבי תל אביב בליגה האירופית, קיי. אר יוצאת למשחק לא פחות קשה אצל סטיארנן. האם היא תצליח לקחת ממנה נקודות ולבוא בהרגשה טובה למפגש עם הצהובים?

יום שני 17 יולי 2017
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 91 בטופס בין סטיארנן לקיי.אר במסגרת המחזור ה - 11 בליגה האיסלנדית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון סאמסונג. (שעת סגירה 22:59)

קיי.אר חוזרת לליגה אחרי שהפסידה 3:1 כאן בארץ מול מכבי תל אביב במסגרת הליגה האירופית. בליגה האיסלנדית היא במקום השמיני בטבלה עם 11 נקודות ומשחק חסר, יתרון של שתי נקודות בלבד מעל לקו האדום. משחקה האחרון בליגה היה לפני כמעט חודש כאשר היא ניצחה בחוץ 2:3 את קיי.איי. לאחר מכן היא רשמה ניצחון ותיקו מול סיינאיוהן הפינית במסגרת האירופית כאשר בין לבין הודחה מהגביע המקומי אחרי 3:2 לסטיארנן.

ואותה סטיארנן תהיה גם יריבתה אשר מדורגת במקום הרביעי בטבלה עם 15 נקודות, מרחק של שש נקודות מהמקום הראשון. היא מגיעה למשחק הזה אחרי תיקו אצל המוליכה ואלור כשלפני כן היא הודחה מהליגה האירופית עם הפסד כפול 1:0 לשמרוק רוברס האירית.

אז למעט אותו מפגש לפני שבועיים בגביע, קיי. אר ניצחה בחוץ בעונה שעברה 1:3 וסיימה בתיקו 1:1 בבית. גם בעונת 2015 היא ניצחה בסטיארנן 0:1 אך הובסה לאחר מכן בביתה 3:0.

קיי.אר קבוצה לא רעה במסגרת האיסלנדית אך עדיין מתקשה לייצר מומנטום בשביל להתקרב אל הצמרת. ביום חמישי היא תארח את מכבי תל אביב למשחק חשוב ויקר ערך בשבילה. יש אפשרות שהיא תוריד מעט את הרגל מהגז במשחק הנוכחי, מה גם שסטיארנן טובה ממנה.

ההימור שלנו 1 ביחס של 2.00

תגובות

טלספורט בפייסבוק